SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 OBGYN, s.r.o.

  • IČO36366161
  • DIČ2022207264
  • NACE8622 · Čin.špec.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Vrakuňa, SK. Pôsobí v odvetví Čin.špec.lekár.praxe, 18 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 818k € Zisk 29k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
818k €
↗ +9.7% YoY
EBITDA · 2024
110k €
Čistý zisk · 2024
29k €
Aktíva spolu
541k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
18
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 297k 594k 900k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 818k € 110k € 29k € 541k € RUZ závierka
2023 746k € 113k € 18k € 494k € RUZ závierka
2022 626k € 76k € 12k € 376k € RUZ závierka
2021 583k € 68k € -7 218 € 402k € RUZ závierka
2020 497k € 67k € 17k € 490k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby818 tis. €746 tis. €626 tis. €583 tis. €497 tis. €502 tis. €
EBITDA110 tis. €113 tis. €76 tis. €68 tis. €67 tis. €95 tis. €
EBITDA marža13.5 %15.1 %12.2 %11.6 %13.5 %19 %
Čistý zisk29 tis. €18 tis. €12 tis. €-7 tis. €17 tis. €47 tis. €
Aktíva spolu541 tis. €494 tis. €376 tis. €402 tis. €490 tis. €411 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Daniela Drábová
Od 2022-06-15
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Marek Dráb
Od 2022-06-15
MD
Konateľ
MUDr. Daniela Drábová
Od 2009-09-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Marek Dráb konateľ 2006-06-06
MUDr. Daniela Drábová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-12-01 2022-06-14
MUDr. Peter Halaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-12-01 2011-01-14
MUDr. Marek Dráb Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-06 2022-06-14
MUDr. Peter Stanko Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-06 2007-09-05

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Marek Dráb
od 2019-01-23
Daniela Drábová
od 2019-01-23
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
OBGYN, s.r.o.RPO
Sídlo
Poľnohospodárska 5
Vznik
2006-06-06 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36366161RPO
DIČ
2022207264FS
NACE
8622 · Čin.špec.lekár.praxe
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Vrakuňa
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
18 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-10-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-10-27 Univerzita Komenského v Bratislave - Lekárska fakulta Zmluva o zabezpečení materiálno-technických a personálnych podmienok špecializačného štúdia 0 €
2025-10-07 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-04-30 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-01-31 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
OBGYN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36366161/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36366161/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36366161",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →