🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Dúbrava · SK
POLYTES, s.r.o.
IČO36365068DIČ2022194262IČ DPHSK2022194262NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.EST.2006 · 20r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 92/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 187 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 92/100
A+
92/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
9 433 €
↗ +75.2% YoY
EBITDA · 2025
-7 131 €
Čistý zisk · 2025
-34k €
Aktíva spolu
294k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 1 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
187 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
55
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
POLYTES, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 433 € | -7 131 € | -34k € | 294k € | RUZ závierka |
| 2024 | 5 384 € | -1 963 € | -25k € | 325k € | RUZ závierka |
| 2023 | 5 397 € | -6 052 € | -30k € | 359k € | RUZ závierka |
| 2022 | 14k € | 1 436 € | -21k € | 402k € | RUZ závierka |
| 2021 | 6 737 € | -5 807 € | -42k € | 425k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 9 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 14 tis. € | 7 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA | -7 tis. € | -2 tis. € | -6 tis. € | 1 tis. € | -6 tis. € | -9 tis. € |
| EBITDA marža | -75.6 % | -36.5 % | -112.1 % | 10.4 % | -86.2 % | -98.8 % |
| Čistý zisk | -34 tis. € | -25 tis. € | -30 tis. € | -21 tis. € | -42 tis. € | -27 tis. € |
| Aktíva spolu | 294 tis. € | 325 tis. € | 359 tis. € | 402 tis. € | 425 tis. € | 465 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-10-01 | Obec Dúbrava, 032 12 Dúbrava 191 | Zmluva č. 55_2025 uzavretá podľa zákona číslo 442/2002 Z.z. o verejných vodovodoch a verejných kanalizáciách a o zmene a doplnení zákona č. 276/200 | 1 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Mrázik
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Mrázik
MM
Konateľ
Michal Mrázik
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Tomáš Mrázik | Konateľ | 2020-06-09 | — |
| Ján Mrázik | Konateľ | 2006-06-01 | 2021-12-17 |
| Ján Mrázik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-06-01 | 2021-12-17 |
| Ján Mrázik | Konateľ | 2006-06-01 | 2021-02-02 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
POLYTES, s.r.o.RPO
Sídlo
331
Vznik
2006-06-01 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36365068RPO
DIČ
2022194262FS
IČ DPH
SK2022194262 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Dúbrava
Krajina
SK
IBAN
SK2609000000000333409875FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36365068/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36365068/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36365068", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.