SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PROIMPEX, s.r.o.

  • IČO36360376
  • DIČ2022190896
  • IČ DPHSK2022190896
  • NACE2511 · Výroba kov.konštrukcií

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Diakovce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kov.konštrukcií, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 6.59 mil. € Zisk 8 721 €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6.59mil. €
↘ -9.3% YoY
EBITDA · 2025
26k €
Čistý zisk · 2025
8 721 €
Aktíva spolu
2.5mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
8
Σ 90k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 17 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 4M 7M 11M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6.59 mil. € 26k € 8 721 € 2.5 mil. € RUZ závierka
2024 7.27 mil. € -10k € 15k € 2.36 mil. € RUZ závierka
2023 10.18 mil. € 860k € 696k € 2.29 mil. € RUZ závierka
2022 5.81 mil. € 36k € 35k € 2.08 mil. € RUZ závierka
2021 5.51 mil. € 68k € 62k € 1.26 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby6.59 M €7.27 M €10.18 M €5.81 M €5.51 M €2.98 M €
EBITDA26 tis. €-10 tis. €860 tis. €36 tis. €68 tis. €2 tis. €
EBITDA marža0.4 %-0.1 %8.5 %0.6 %1.2 %0.1 %
Čistý zisk9 tis. €15 tis. €696 tis. €35 tis. €62 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu2.50 M €2.36 M €2.29 M €2.08 M €1.26 M €946 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Attila Takács
Od 2022-11-30
AT
Konateľ
Attila Takács
Od 2006-05-22
AT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Attila Takács
Od 2006-05-22
Do 2022-11-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Attila Takács
od 2021-06-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PROIMPEX, s.r.o.RPO
Sídlo
1107
Vznik
2006-05-22 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36360376RPO
DIČ
2022190896FS
IČ DPH
SK2022190896 · aktívneFS
NACE
2511 · Výroba kov.konštrukcií
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Diakovce
Krajina
SK
IBAN
SK6511110000001106253000FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 90k € celková hodnota 2025-09-04 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-04-27 Obec Neded Zmluva o dielo 61k €
2025-08-01 Obec Diakovce Zmluva o dielo 26k €
2024-08-12 Obec Kráľová nad Váhom Darovacia zmluva 1 000 €
2025-09-04 Obec Vlčany Sponzorská zmluva č. 8/2025 500 €
2025-08-11 Obec Kráľová nad Váhom Darovacia zmluva 500 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PROIMPEX, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36360376/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36360376/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36360376",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →