SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 Filmpark production s. r. o.

  • IČO36356212
  • DIČ2022182393
  • IČ DPHSK2022182393
  • NACE4755

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví 4755, 8 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 239k € Zisk 8 970 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
239k €
↘ -76.2% YoY
EBITDA · 2025
14k €
Čistý zisk · 2025
8 970 €
Aktíva spolu
109k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
8
Σ 489k €
EU projekty
1
Σ 262k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Prepojené
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 365k 730k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 239k € 14k € 8 970 € 109k € RUZ závierka
2024 1.01 mil. € -25k € -29k € 537k € RUZ závierka
2023 257k € 78k € 38k € 302k € RUZ závierka
2022 9 143 € 37k € -28k € 137k € RUZ závierka
2021 107k € 49k € -17k € 250k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby239 tis. €1.01 M €257 tis. €9 tis. €107 tis. €219 tis. €
EBITDA14 tis. €-25 tis. €78 tis. €37 tis. €49 tis. €71 tis. €
EBITDA marža5.8 %-2.5 %30.3 %406 %45.4 %32.4 %
Čistý zisk9 tis. €-29 tis. €38 tis. €-28 tis. €-17 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu109 tis. €537 tis. €302 tis. €137 tis. €250 tis. €274 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JN
Konateľ
Jaroslav Niňaj
Od 2025-04-28
JN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Niňaj
Od 2025-01-23
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. art. Peter Neveďal
Od 2022-01-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. art. Peter Neveďal Konateľ 2017-07-27
Jaroslav Niňaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-01-11 2025-01-22
Jaroslav Niňaj Konateľ 2021-12-15 2025-01-15
Jaroslav Niňaj Konateľ 2021-12-15 2025-01-22
Mgr. art. Peter Neveďal Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-08-11 2022-01-10
Marek Mackovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2010-02-03 2022-01-10
Marek Mackovič Konateľ 2009-12-17 2021-12-15
Marek Mackovič Konateľ 2009-12-17 2022-01-10
Ján Chlebík konateľ 2006-04-28 2008-07-18

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jaroslav Niňaj
od 2026-02-27
Peter Neveďal
od 2017-09-07
Jaroslav NiňajPEP
od 2025-03-07 · do 2026-02-27
Jaroslav Niňaj
od 2022-02-28 · do 2025-03-07
Marek Mackovič
od 2017-07-06 · do 2022-02-28
Peter Neveďal
od 2017-07-06 · do 2017-09-07
Marek Mackovič
od 2017-01-31 · do 2017-07-06
Peter Neveďal
od 2017-01-31 · do 2017-07-06
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Filmpark production s. r. o.RPO
Sídlo
Bajkalská 13495/7A
Vznik
2006-04-28 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36356212RPO
DIČ
2022182393FS
IČ DPH
SK2022182393 · aktívneFS
NACE
4755
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
IBAN
SK0711000000002928916154FS
Bankové účty
12 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 489k € celková hodnota 2025-09-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-08-28 Metodicko-pedagogické centrum ZMLUVA O DIELO uzavretá v zmysle § 536 a nasl. zákona č. 513/1991 Zb.Obchodného zákonníka v znení neskorších predpisov a zákona č.618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisicich s autorským právom (autorský zákon) v znení neskorších predpisov 2.77 mil. €
2025-09-16 Audiovizuálny fond Zmluva o poskytnutí dotácie z finančných prostriedkov Audiovizuálneho fondu 347k €
2016-07-06 Rozhlas a televízia Slovenska Zmluva o koprodukcii 154k €
2018-08-23 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku 149k €
2020-07-10 Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci 138k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Filmpark production s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36356212/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36356212/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36356212",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →