SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HSH izol s.r.o.

  • IČO36353604
  • DIČ2022172834
  • IČ DPHSK2022172834
  • NACE4323

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Sereď, SK. Pôsobí v odvetví 4323, 19 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
3.6mil. €
↗ +1.5% YoY
EBITDA · 2025
338k €
Čistý zisk · 2025
171k €
Aktíva spolu
2.13mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
19
Σ 3.33 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 3.6 mil. € 338k € 171k € 2.13 mil. € RUZ závierka
2024 3.54 mil. € 321k € 191k € 1.5 mil. € RUZ závierka
2023 3.43 mil. € 250k € 145k € 1.52 mil. € RUZ závierka
2022 3.34 mil. € 124k € 83k € 1.3 mil. € RUZ závierka
2021 1.12 mil. € 66k € 41k € 471k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby3.60 M €3.54 M €3.43 M €3.34 M €1.12 M €2.83 M €
EBITDA338 tis. €321 tis. €250 tis. €124 tis. €66 tis. €139 tis. €
EBITDA marža9.4 %9 %7.3 %3.7 %6 %4.9 %
Čistý zisk171 tis. €191 tis. €145 tis. €83 tis. €41 tis. €96 tis. €
Aktíva spolu2.13 M €1.50 M €1.52 M €1.30 M €471 tis. €505 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Hubinák
Od 2022-03-03
RH
Konateľ
Róbert Hubinák
Od 2006-04-19
LS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lambert Stanko
Od 2006-04-19
Do 2012-04-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Horváth Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-19 2022-03-02
Róbert Hubinák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-19 2022-03-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Róbert Hubinák
od 2017-08-03
Peter Horváth
od 2017-08-03 · do 2023-02-13
Peter Horváth
od 2017-01-31 · do 2017-08-03
Róbert Hubinák
od 2017-01-31 · do 2017-08-03
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HSH izol s.r.o.RPO
Sídlo
Trnavská 920
Vznik
2006-04-19 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36353604RPO
DIČ
2022172834FS
IČ DPH
SK2022172834 · aktívneFS
NACE
4323
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Sereď
Krajina
SK
IBAN
SK9111000000002625084258FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
19 zmlúv 3.33 mil. € celková hodnota 2026-03-12 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-03-12 Obec Pata Zmluva o dielo 968k €
2025-06-10 Obec Pata, Hlohovecká 103 Zmluva o dielo 580k €
2025-01-30 Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnave Zmluva o dielo 446k €
2025-09-16 Trnavská univerzita so sídlom v Trnave Zmluva o dielo 314k €
2022-11-07 Univerzitná nemocnica Bratislava Zmluva na zhotovenie diela 165k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HSH izol s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36353604/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36353604/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36353604",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →