SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 REPASU POĽNOFARMA s.r.o.
- IČO36353582
- DIČ2022182030
- IČ DPHSK2022182030
- NACE0147 · Chov hydiny
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Jalšové, SK. Pôsobí v odvetví Chov hydiny, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2023
450k €
↘ -1.5% YoY
EBITDA · 2023
96k €
Čistý zisk · 2023
30k €
Aktíva spolu
931k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
6
Σ 2 205 €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
294 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 450k € | 96k € | 30k € | 931k € | RUZ závierka |
| 2022 | 457k € | 133k € | 67k € | 960k € | RUZ závierka |
| 2021 | 443k € | 153k € | 79k € | 1.02 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 395k € | 115k € | 42k € | 915k € | RUZ závierka |
| 2019 | 460k € | 155k € | 57k € | 945k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 450 tis. € | 457 tis. € | 443 tis. € | 395 tis. € | 460 tis. € | 418 tis. € |
| EBITDA | 96 tis. € | 133 tis. € | 153 tis. € | 115 tis. € | 155 tis. € | 170 tis. € |
| EBITDA marža | 21.3 % | 29.2 % | 34.6 % | 29.2 % | 33.6 % | 40.6 % |
| Čistý zisk | 30 tis. € | 67 tis. € | 79 tis. € | 42 tis. € | 57 tis. € | 63 tis. € |
| Aktíva spolu | 931 tis. € | 960 tis. € | 1.02 M € | 915 tis. € | 945 tis. € | 916 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Stanislav Pavlovič
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mário Pavlovič
MP
Konateľ
Mário Pavlovič
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Peter Pavlovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-19 | — |
| Peter Pavlovič | Konateľ | 2006-04-19 | — |
| Peter Pavlovič | Konateľ | 2006-04-19 | — |
| Ing. Stanislav Pavlovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-19 | 2022-05-17 |
| Ing. Stanislav Pavlovič | Konateľ | 2006-04-19 | 2024-05-17 |
| Ing. Stanislav Pavlovič | Konateľ | 2006-04-19 | 2024-03-22 |
| Mário Pavlovič | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-19 | 2022-05-17 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
REPASU POĽNOFARMA s.r.o.RPO
Sídlo
205
Vznik
2006-04-19 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36353582RPO
DIČ
2022182030FS
IČ DPH
SK2022182030 · aktívneFS
NACE
0147 · Chov hydiny
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Jalšové
Krajina
SK
IBAN
SK4302000000002147951459FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-12-06 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 100/2021/HY | 1 842 € |
| 2020-11-19 | Plemenárske služby SR, š. p. | Zmluva o poskytnutí služby č. 69/2020/HYD | 1 657 € |
| 2019-11-19 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. | Zmluva o poskytnutí služby č. 65/2019/HYD | 1 437 € |
| 2018-08-27 | Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p. | Zmluva o poskytnutí služby č 4289/2018/VDJ | 1 050 € |
| 2022-03-07 | Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum | Zmluva o spolupráci č. 95/2021/HI | 363 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REPASU POĽNOFARMA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36353582/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36353582/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36353582", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →