SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LAST MILE, spol. s r.o.

  • IČO36353353
  • DIČ2022175848
  • IČ DPHSK2022175848
  • NACE6190 · Ost.telekomunikačné čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Ost.telekomunikačné čin., 17 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 6.71 mil. € Zisk 981k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
6.71mil. €
↘ -2.9% YoY
EBITDA · 2024
951k €
Čistý zisk · 2024
981k €
Aktíva spolu
2.76mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
17
Σ 269k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 30 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 5M 8M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 6.71 mil. € 951k € 981k € 2.76 mil. € RUZ závierka
2023 6.91 mil. € 1.09 mil. € 738k € 3.03 mil. € RUZ závierka
2022 6.48 mil. € 727k € 555k € 3.08 mil. € RUZ závierka
2021 6.08 mil. € 916k € 800k € 1.76 mil. € RUZ závierka
2020 5.56 mil. € 528k € 338k € 2 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby6.71 M €6.91 M €6.48 M €6.08 M €5.56 M €5.51 M €
EBITDA951 tis. €1.09 M €727 tis. €916 tis. €528 tis. €649 tis. €
EBITDA marža14.2 %15.7 %11.2 %15.1 %9.5 %11.8 %
Čistý zisk981 tis. €738 tis. €555 tis. €800 tis. €338 tis. €477 tis. €
Aktíva spolu2.76 M €3.03 M €3.08 M €1.76 M €2.00 M €1.70 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ondrej Gombárik
Od 2022-07-14
BG
Konateľ
Beáta Gombáriková
Od 2022-05-15
IM
Konateľ
Ing. Martin Valášek
Od 2022-05-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Martin Valášek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-07-23
Ing. Ondrej Gombárik Konateľ 2014-03-21
Ing. Dušan Hozák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-07-23 2022-01-17
Ing. Ondrej Gombárik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-07-23 2022-07-13
Ing. Dušan Hozák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-01-08 2021-07-22
Ing. Dušan Hozák Konateľ 2015-11-03 2022-01-17
Ing. Dušan Hozák Konateľ 2015-11-03 2021-11-26
Ing. Marek Vrbovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-02-26 2016-01-07
Ing. Marek Vrbovský Konateľ 2015-01-28 2015-11-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ivan Chrenko
od 2023-02-21
Ondrej Gombárik
od 2017-07-12
Dušan Hozák
od 2017-07-12 · do 2023-02-21
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LAST MILE, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Cesta na Senec 2/A
Vznik
2006-04-14 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36353353RPO
DIČ
2022175848FS
IČ DPH
SK2022175848 · aktívneFS
NACE
6190 · Ost.telekomunikačné čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK5411000000002624712929FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
17 zmlúv 269k € celková hodnota 2026-04-16 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-03-07 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Zmluva o dielo č. 21/2019/AXNV 206k €
2020-11-27 Ministerstvo vnútra SR (Prezídium PZ) Kúpna zmluva 112k €
2019-06-26 agrokomplex NÁRODNÉ VÝSTAVISKO, štátny podnik Kúpna zmluva č. 308/2019/AXNV uzatvorená podľa § 409 a nasl. Zákona č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka v platnom znení 80k €
2023-02-02 SLOVAKIA TRAVEL Zmluva o poskytovaní služieb a technickej podpory 77k €
2020-11-23 Správa rekreačných a športových zariadení Humenné Kúpna zmluva 69k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
LAST MILE, spol. s r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36353353/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36353353/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36353353",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →