SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JP Trade Slovakia, s. r. o.

  • IČO36352691
  • DIČ2022163341
  • IČ DPHSK2022163341
  • NACE4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Levice, SK. Pôsobí v odvetví Inšt.kanal,výhrev.zar..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 3.25 mil. € Zisk 70k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3.25mil. €
↘ -16.2% YoY
EBITDA · 2024
377k €
Čistý zisk · 2024
70k €
Aktíva spolu
2.56mil. €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 3M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3.25 mil. € 377k € 70k € 2.56 mil. € RUZ závierka
2023 3.88 mil. € 448k € 192k € 2.33 mil. € RUZ závierka
2022 2.75 mil. € 201k € 37k € 2.03 mil. € RUZ závierka
2021 2.49 mil. € 184k € 30k € 1.83 mil. € RUZ závierka
2020 2.41 mil. € 161k € 37k € 1.52 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3.25 M €3.88 M €2.75 M €2.49 M €2.41 M €2.64 M €
EBITDA377 tis. €448 tis. €201 tis. €184 tis. €161 tis. €160 tis. €
EBITDA marža11.6 %11.5 %7.3 %7.4 %6.7 %6.1 %
Čistý zisk70 tis. €192 tis. €37 tis. €30 tis. €37 tis. €44 tis. €
Aktíva spolu2.56 M €2.33 M €2.03 M €1.83 M €1.52 M €1.34 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Petr Hlošek
Od 2023-06-24
PH
Konateľ
Petr Hlošek
Od 2016-04-18
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Švikruha
Od 2016-05-17
Do 2016-12-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Petr Hlošek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2016-05-17 2023-06-23
Jozef Švikruha Konateľ 2016-04-18 2016-11-30
Jozef Švikruha Konateľ 2016-04-18 2016-12-15
Bc. Martina Švikruhová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-06-23 2016-05-16
Bc. Martina Švikruhová Konateľ 2012-06-20 2016-05-16
Bc. Martina Švikruhová Konateľ 2012-06-20 2016-04-18
Jaroslav Pavlík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-24 2012-06-22
Jaroslav Pavlík Konateľ 2006-03-24 2012-06-20
Jaroslav Pavlík Konateľ 2006-03-24 2012-06-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JP Trade Slovakia, s. r. o.RPO
Sídlo
Ľudmily Podjavorinskej 13
Vznik
2006-03-24 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36352691RPO
DIČ
2022163341FS
IČ DPH
SK2022163341 · aktívneFS
NACE
4322 · Inšt.kanal,výhrev.zar.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK2302000000002158070956FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JP Trade Slovakia, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36352691/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36352691/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36352691",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →