SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AJAX Corporation, s.r.o.
- IČO36352217
- DIČ2022139614
- IČ DPHSK2022139614
- NACE1721 · Výroba vlnitého papiera
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Hrádok, SK. Pôsobí v odvetví Výroba vlnitého papiera, 4 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.07 mil. €
Zisk 29k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.07mil. €
↗ +1.8% YoY
EBITDA · 2025
160k €
Čistý zisk · 2025
29k €
Aktíva spolu
933k €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
4
Σ 28k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
70
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.07 mil. € | 160k € | 29k € | 933k € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.03 mil. € | 219k € | 65k € | 1.11 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.29 mil. € | 309k € | 177k € | 927k € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.43 mil. € | 170k € | 83k € | 776k € | RUZ závierka |
| 2021 | 2 mil. € | 122k € | 44k € | 699k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.07 M € | 2.03 M € | 2.29 M € | 2.43 M € | 2.00 M € | 1.43 M € |
| EBITDA | 160 tis. € | 219 tis. € | 309 tis. € | 170 tis. € | 122 tis. € | 109 tis. € |
| EBITDA marža | 7.7 % | 10.8 % | 13.5 % | 7 % | 6.1 % | 7.6 % |
| Čistý zisk | 29 tis. € | 65 tis. € | 177 tis. € | 83 tis. € | 44 tis. € | 45 tis. € |
| Aktíva spolu | 933 tis. € | 1.11 M € | 927 tis. € | 776 tis. € | 699 tis. € | 483 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
EB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Erik Bajzík
JB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Janka Bajzíková
EB
Konateľ
Erik Bajzík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Erik Bajzík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-12-01 | 2023-01-26 |
| Janka Bajzíková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-12-01 | 2023-01-26 |
| Ivan Gróf | Konateľ | 2017-11-14 | 2020-07-14 |
| Ivan Gróf | Konateľ | 2017-11-14 | 2020-06-30 |
| Oľga Dovinová | Konateľ | 2017-11-14 | 2019-11-29 |
| Oľga Dovinová | Konateľ | 2017-11-14 | 2019-11-20 |
| Ivan Gróf | Konateľ | 2012-06-01 | 2013-02-21 |
| Ivan Gróf | Konateľ | 2012-06-01 | 2013-02-27 |
| Oľga Bajzíková | Konateľ | 2011-01-05 | 2019-11-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AJAX Corporation, s.r.o.RPO
Sídlo
Hrádok 1005
Vznik
2006-03-08 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36352217RPO
DIČ
2022139614FS
IČ DPH
SK2022139614 · aktívneFS
NACE
1721 · Výroba vlnitého papiera
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Hrádok
Krajina
SK
IBAN
SK0211110000001108146022FS
Bankové účty
10 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-02-19 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom | Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 11k € |
| 2025-10-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom | Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 10k € |
| 2026-01-21 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom | Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 7 101 € |
| 2026-03-10 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom | DOHODA o skončení dohody č. 26/10/054/3 - NP Finančné stimuly- Mentorované zapracovanie-v zmysle schémy DM a mimo schémy | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AJAX Corporation, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36352217/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36352217/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36352217", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →