SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DS TECH, s.r.o.
- IČO36350737
- DIČ2022111927
- IČ DPHSK2022111927
- NACE7111 · Architektonické čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Architektonické čin., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
323k €
↗ +15.1% YoY
EBITDA · 2025
82k €
Čistý zisk · 2025
48k €
Aktíva spolu
133k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 11k €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 323k € | 82k € | 48k € | 133k € | RUZ závierka |
| 2024 | 281k € | 36k € | 17k € | 86k € | RUZ závierka |
| 2023 | 261k € | 71k € | 48k € | 74k € | RUZ závierka |
| 2022 | 224k € | 23k € | 4 989 € | 58k € | RUZ závierka |
| 2021 | 218k € | 30k € | 4 735 € | 115k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 323 tis. € | 281 tis. € | 261 tis. € | 224 tis. € | 218 tis. € | 235 tis. € |
| EBITDA | 82 tis. € | 36 tis. € | 71 tis. € | 23 tis. € | 30 tis. € | 56 tis. € |
| EBITDA marža | 25.2 % | 12.8 % | 27.1 % | 10.3 % | 13.8 % | 23.6 % |
| Čistý zisk | 48 tis. € | 17 tis. € | 48 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € | 27 tis. € |
| Aktíva spolu | 133 tis. € | 86 tis. € | 74 tis. € | 58 tis. € | 115 tis. € | 110 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Slováček
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PaedDr. Silvia Slováčková
ID
Konateľ
Ing. Dušan Slováček
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| PaedDr. Silvia Slováčková | Konateľ | 2006-01-13 | — |
| Ing. Dušan Slováček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-13 | 2022-05-16 |
| PaedDr. Silvia Slováčková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-01-13 | 2022-05-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Dušan Slováček
Silvia Slováčková
Dušan Slováček
Silvia Slováčková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DS TECH, s.r.o.RPO
Sídlo
Pri záhradách 11
Vznik
2006-01-13 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36350737RPO
DIČ
2022111927FS
IČ DPH
SK2022111927 · aktívneFS
NACE
7111 · Architektonické čin.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK8875000000004015586129FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-10-21 | Nitriansky samosprávny kraj | Zmluva o dielo_rekonštrukcia vzduchotechniky Stare divadlo | 11k € |
| 2014-04-14 | TRANSPETROL, a. s. | ZMLUVA O DIELO | 3 966 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DS TECH, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36350737/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36350737/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36350737", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →