SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MD design s.r.o.

  • IČO36347183
  • DIČ2022053660
  • IČ DPHSK2022053660
  • NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Stará Turá, SK. Pôsobí v odvetví Inžinierske čin,poraden., 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 126k € Zisk 21k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
126k €
↘ -13.7% YoY
EBITDA · 2025
29k €
Čistý zisk · 2025
21k €
Aktíva spolu
44k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
7
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 55k 110k 167k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 126k € 29k € 21k € 44k € RUZ závierka
2024 146k € 35k € 26k € 45k € RUZ závierka
2023 152k € 50k € 31k € 88k € RUZ závierka
2022 141k € 41k € 19k € 94k € RUZ závierka
2021 136k € 72k € 46k € 106k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby126 tis. €146 tis. €152 tis. €141 tis. €136 tis. €100 tis. €
EBITDA29 tis. €35 tis. €50 tis. €41 tis. €72 tis. €20 tis. €
EBITDA marža23 %24 %33.1 %28.9 %52.9 %20 %
Čistý zisk21 tis. €26 tis. €31 tis. €19 tis. €46 tis. €10 tis. €
Aktíva spolu44 tis. €45 tis. €88 tis. €94 tis. €106 tis. €33 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Ivan Dinga
Od 2022-05-17
MI
Konateľ
MUDr. Ivan Dinga
Od 2015-02-15
MO
Konateľ
MUDr. Oľga Dingová
Od 2015-02-15

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michal Dinga Konateľ 2005-08-27
MUDr. Ivan Dinga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2015-10-02 2022-05-16
Michal Dinga Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-08-27 2015-10-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MD design s.r.o.RPO
Sídlo
Hviezdoslavova 719/69
Vznik
2005-08-27 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36347183RPO
DIČ
2022053660FS
IČ DPH
SK2022053660 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Stará Turá
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-06-24 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-06-24 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-03-26 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-06-25 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2023-05-17 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2022-04-28 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MD design s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36347183/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36347183/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36347183",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →