🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Staré mesto · SK

DAMO Slovakia s.r.o.

IČO36344419DIČ2022010243IČ DPHSK2022010243NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchodEST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 88/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 21 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 88/100
A
88/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4.53mil. €
↗ +24.9% YoY
EBITDA · 2024
135k €
Čistý zisk · 2024
24k €
Aktíva spolu
2.12mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A· 88/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
88 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DAMO Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2019 2020 2021 2022 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4.53 mil. € 135k € 24k € 2.12 mil. € RUZ závierka
2022 3.63 mil. € 205k € -19k € 2.1 mil. € RUZ závierka
2021 4.44 mil. € 249k € 20k € 2.32 mil. € RUZ závierka
2020 4.3 mil. € 625k € 311k € 2.32 mil. € RUZ závierka
2019 4.04 mil. € 399k € 81k € 2.25 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420222021202020192018
Tržby4.53 M €3.63 M €4.44 M €4.30 M €4.04 M €3.52 M €
EBITDA135 tis. €205 tis. €249 tis. €625 tis. €399 tis. €396 tis. €
EBITDA marža3 %5.6 %5.6 %14.5 %9.9 %11.2 %
Čistý zisk24 tis. €-19 tis. €20 tis. €311 tis. €81 tis. €81 tis. €
Aktíva spolu2.12 M €2.10 M €2.32 M €2.32 M €2.25 M €2.34 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dušan Oravec
Od 2023-01-29
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Škyta
Od 2023-01-29
DO
Konateľ
Dušan Oravec
Od 2005-05-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Pavol Škyta Konateľ 2005-05-10
Pavol Škyta Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-05-15 2023-01-28
Dušan Oravec Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-10 2023-01-28
Pavol Škyta Konateľ 2005-05-10 2008-05-14
Pavol Škyta Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-05-10 2008-05-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Dušan Oravec
od 2019-09-16
Pavol Škyta
od 2019-09-16
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DAMO Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Konventná 5
Vznik
2005-05-10 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36344419RPO
DIČ
2022010243FS
IČ DPH
SK2022010243 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0809000000000274932585FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36344419/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36344419/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36344419",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.