SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DAVL, s.r.o.

  • IČO36344176
  • DIČ2021997560
  • IČ DPHSK2021997560
  • NACE2553

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2005, so sídlom v Poriadie, SK. Pôsobí v odvetví 2553.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 201k € Zisk 41k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
201k €
↘ -33.0% YoY
EBITDA · 2024
85k €
Čistý zisk · 2024
41k €
Aktíva spolu
458k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 190 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 118k 237k 358k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 201k € 85k € 41k € 458k € RUZ závierka
2023 300k € 128k € 65k € 429k € RUZ závierka
2022 215k € 69k € 33k € 608k € RUZ závierka
2021 326k € 172k € 114k € 589k € RUZ závierka
2020 257k € 108k € 64k € 463k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby201 tis. €300 tis. €215 tis. €326 tis. €257 tis. €374 tis. €
EBITDA85 tis. €128 tis. €69 tis. €172 tis. €108 tis. €196 tis. €
EBITDA marža42.3 %42.7 %32 %52.7 %42.1 %52.5 %
Čistý zisk41 tis. €65 tis. €33 tis. €114 tis. €64 tis. €126 tis. €
Aktíva spolu458 tis. €429 tis. €608 tis. €589 tis. €463 tis. €399 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Dúbrava
Od 2022-05-17
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Dúbrava
Od 2005-04-29
IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Dúbrava
Od 2006-06-24
Do 2022-05-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vladimír Dúbrava Konateľ 2005-04-29 2006-05-30
Ing. Vladimír Dúbrava Konateľ 2005-04-29 2006-06-23
Ing. Vladimír Dúbrava Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-04-29 2006-06-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DAVL, s.r.o.RPO
Sídlo
312
Vznik
2005-04-29 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36344176RPO
DIČ
2021997560FS
IČ DPH
SK2021997560 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Poriadie
Krajina
SK
IBAN
SK1309000000000041589683FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-04-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní 4 543 €
2020-05-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda číslo: 20/10/54E/1575o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. 0 €
2015-12-14 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DAVL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36344176/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36344176/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36344176",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →