🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Partizánske · SK
ADOS Partizánske, s.r.o.
IČO36341185DIČ2021928227NACE8699EST.2005 · 21r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
272k €
↗ +71.2% YoY
EBITDA · 2025
156k €
Čistý zisk · 2025
121k €
Aktíva spolu
174k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
11
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2005
· 21 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
100
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ADOS Partizánske, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 272k € | 156k € | 121k € | 174k € | RUZ závierka |
| 2024 | 159k € | 49k € | 38k € | 86k € | RUZ závierka |
| 2023 | 160k € | 50k € | 40k € | 105k € | RUZ závierka |
| 2022 | 159k € | 55k € | 35k € | 136k € | RUZ závierka |
| 2021 | 152k € | 54k € | 34k € | 109k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 272 tis. € | 159 tis. € | 160 tis. € | 159 tis. € | 152 tis. € | 146 tis. € |
| EBITDA | 156 tis. € | 49 tis. € | 50 tis. € | 55 tis. € | 54 tis. € | 41 tis. € |
| EBITDA marža | 57.5 % | 30.6 % | 31.5 % | 34.5 % | 35.6 % | 28.5 % |
| Čistý zisk | 121 tis. € | 38 tis. € | 40 tis. € | 35 tis. € | 34 tis. € | 22 tis. € |
| Aktíva spolu | 174 tis. € | 86 tis. € | 105 tis. € | 136 tis. € | 109 tis. € | 85 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2015-08-19 | Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne | Dodatok č. 5 k Zmluve o praktickej výučbe zo dňa 27.1.2006 | 15 € |
| 2025-04-30 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-31 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-02-07 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-09-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ingrid Gubáň
II
Konateľ
Ing. Ingrid Gubáň
PD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
PhDr. Daniela Hlavačková, MPH
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| PhDr. Daniela Hlavačková, MPH | Konateľ | 2012-07-01 | 2024-05-31 |
| PhDr. Daniela Hlavačková, MPH | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2012-07-01 | 2022-05-16 |
| PhDr. Daniela Hlavačková, MPH | Konateľ | 2012-07-01 | 2024-06-05 |
| Martin Hlavačka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-10-05 | 2012-06-30 |
| Martin Hlavačka | Konateľ | 2011-10-01 | 2012-06-30 |
| Martin Hlavačka | Konateľ | 2011-10-01 | 2012-06-30 |
| Mgr. Daniela Hlavačková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2005-01-01 | 2011-10-04 |
| Mgr. Daniela Hlavačková | Konateľ | 2005-01-01 | 2009-12-17 |
| PhDr. Daniela Hlavačková, MPH | Konateľ | 2005-01-01 | 2011-09-30 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ingrid Gubáň
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
ADOS Partizánske, s.r.o.RPO
Sídlo
Rudolfa Jašíka 4/156
Vznik
2005-01-01 · 21 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36341185RPO
DIČ
2021928227FS
NACE
8699
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Partizánske
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36341185/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36341185/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36341185", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.