SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JP Stav spol. s r. o.
- IČO36340812
- DIČ2021918745
- IČ DPHSK2021918745
- NACE4335
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Krušovce, SK. Pôsobí v odvetví 4335.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
C · 55/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
56k €
Zisk -393 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
56k €
↗ +64.2% YoY
EBITDA · 2024
1 518 €
Čistý zisk · 2024
-393 €
Aktíva spolu
239k €
Zamestnanci
1
Kredit
C· 55/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
446 €
Dlh sociálnej poisťovne
673 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
55 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 56k € | 1 518 € | -393 € | 239k € | RUZ závierka |
| 2023 | 34k € | -40k € | -40k € | 237k € | RUZ závierka |
| 2022 | 43k € | -95k € | -95k € | 236k € | RUZ závierka |
| 2021 | — | -27k € | -32k € | 211k € | RUZ závierka |
| 2020 | 45k € | -2 773 € | -2 773 € | 470k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 56 tis. € | 34 tis. € | 43 tis. € | — | 45 tis. € | 143 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | -40 tis. € | -95 tis. € | -27 tis. € | -3 tis. € | -46 tis. € |
| EBITDA marža | 2.7 % | -116.2 % | -219.3 % | — | -6.1 % | -31.9 % |
| Čistý zisk | -393 € | -40 tis. € | -95 tis. € | -32 tis. € | -3 tis. € | -13 tis. € |
| Aktíva spolu | 239 tis. € | 237 tis. € | 236 tis. € | 211 tis. € | 470 tis. € | 213 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DP
Konateľ
Dušan Patai
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Patai
JP
Konateľ
Juraj Patai
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Róbert Lukačovič | Konateľ | 2017-02-28 | 2018-09-10 |
| Róbert Lukačovič | Konateľ | 2017-02-28 | 2018-08-14 |
| Pavol Kalamen | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-06-14 | 2014-03-12 |
| Pavol Kalamen | Konateľ | 2007-05-31 | 2014-03-12 |
| Pavol Kalamen | Konateľ | 2007-05-31 | 2014-01-10 |
| PaedDr. Ľubomír Mokroš | Konateľ | 2006-03-06 | 2007-05-31 |
| PaedDr. Ľubomír Mokroš | Konateľ | 2006-03-06 | 2007-06-13 |
| Martin Mokroš | Konateľ | 2004-12-21 | 2007-05-31 |
| Martin Mokroš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-12-21 | 2007-06-13 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
JP Stav spol. s r. o.RPO
Sídlo
Štúrova 700/3
Vznik
2004-12-21 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36340812RPO
DIČ
2021918745FS
IČ DPH
SK2021918745 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Krušovce
Krajina
SK
IBAN
SK7511000000002927912629FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JP Stav spol. s r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36340812/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36340812/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36340812", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →