SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Schiedel Slovensko s.r.o.
- IČO36337404
- DIČ2021854516
- IČ DPHSK2021854516
- NACE4683
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Zamarovce, SK. Pôsobí v odvetví 4683, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
5.55 mil. €
Zisk 36k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
5.55mil. €
↘ -3.4% YoY
EBITDA · 2025
89k €
Čistý zisk · 2025
36k €
Aktíva spolu
4.49mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
3
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.55 mil. € | 89k € | 36k € | 4.49 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 5.75 mil. € | 243k € | 190k € | 4.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 7.12 mil. € | 590k € | 422k € | 4.44 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 9.33 mil. € | 1.26 mil. € | 893k € | 4.31 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 7.63 mil. € | 961k € | 663k € | 3.22 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5.55 M € | 5.75 M € | 7.12 M € | 9.33 M € | 7.63 M € | 6.89 M € |
| EBITDA | 89 tis. € | 243 tis. € | 590 tis. € | 1.26 M € | 961 tis. € | 701 tis. € |
| EBITDA marža | 1.6 % | 4.2 % | 8.3 % | 13.5 % | 12.6 % | 10.2 % |
| Čistý zisk | 36 tis. € | 190 tis. € | 422 tis. € | 893 tis. € | 663 tis. € | 440 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.49 M € | 4.56 M € | 4.44 M € | 4.31 M € | 3.22 M € | 2.92 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
KK
Konateľ
Krystian Kula
PŠ
Konateľ
Pavol Ševčík
KK
Konateľ
Krystian Kula
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dr. Frank Stephan Herrmann | Konateľ | 2012-09-24 | 2016-10-26 |
| Dr. Frank Stephan Herrmann | Konateľ | 2012-09-24 | 2016-10-05 |
| Ing. Livius Sopira | Konateľ | 2012-09-24 | 2017-05-28 |
| Lívius Sopira | Konateľ | 2012-09-24 | 2020-08-12 |
| Lívius Sopira | Konateľ | 2012-09-24 | 2012-06-17 |
| Gabriel Ševeček | Konateľ | 2004-07-28 | 2012-10-23 |
| Gabriel Ševeček | Konateľ | 2004-07-28 | 2012-09-23 |
| Ing. Libor Seidl | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-07-28 | 2007-09-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Schiedel Slovensko s.r.o.RPO
Sídlo
Zamarovská 177
Vznik
2004-07-28 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36337404RPO
DIČ
2021854516FS
IČ DPH
SK2021854516 · aktívneFS
NACE
4683
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Zamarovce
Krajina
SK
IBAN
CZ7179100000004053900107FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-12-04 | Spojená škola, Čaklov 249 | Darovacia zmluva | 0 € |
| 2024-03-07 | Základná škola s materskou školou, Snežnica 218 | Darovacia zmluva | 0 € |
| 2023-03-06 | Základná škola s materskou školou, Snežnica 218 | Darovacia zmluva | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Schiedel Slovensko s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36337404/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36337404/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36337404", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →