🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · SK
SÚKROMNÁ GEODÉZIA TRENČÍN, s.r.o.
IČO36335924DIČ2021840106IČ DPHSK2021840106NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.EST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 91/1003–4 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 91/100
A+
91/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
379k €
↗ +7.8% YoY
EBITDA · 2025
19k €
Čistý zisk · 2025
-1 609 €
Aktíva spolu
178k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 60k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
55
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SÚKROMNÁ GEODÉZIA TRENČÍN, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 379k € | 19k € | -1 609 € | 178k € | RUZ závierka |
| 2024 | 351k € | 18k € | -3 112 € | 196k € | RUZ závierka |
| 2023 | 327k € | 20k € | 1 086 € | 201k € | RUZ závierka |
| 2022 | 370k € | 49k € | 21k € | 182k € | RUZ závierka |
| 2021 | 348k € | 31k € | 4 987 € | 180k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 379 tis. € | 351 tis. € | 327 tis. € | 370 tis. € | 348 tis. € | 294 tis. € |
| EBITDA | 19 tis. € | 18 tis. € | 20 tis. € | 49 tis. € | 31 tis. € | 27 tis. € |
| EBITDA marža | 5 % | 5.1 % | 6.3 % | 13.4 % | 8.8 % | 9.1 % |
| Čistý zisk | -2 tis. € | -3 tis. € | 1 tis. € | 21 tis. € | 5 tis. € | 23 € |
| Aktíva spolu | 178 tis. € | 196 tis. € | 201 tis. € | 182 tis. € | 180 tis. € | 179 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-08-25 | Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne | Zmluva o poskytovaní služieb | 60k € |
| 2012-06-14 | Nemocnica s poliklinikou Ilava, n. o. | Zmluva o nájme pozemku | 30 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Konateľ
Ing. Matej Forgáč
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Matej Forgáč
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniel Panák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Michal Forgáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | — |
| MDDr. Karolína Forgáčová | Konateľ | 2019-05-10 | — |
| Ing. Daniel Panák | Konateľ | 2004-05-27 | — |
| Ing. Michal Forgáč | Konateľ | 2004-05-27 | — |
| Ing. Matej Forgáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-07-07 | 2022-08-18 |
| Ing. Daniel Panák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-23 | 2022-05-16 |
| Mgr. Ján Forgáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-12-23 | 2011-03-02 |
| Ing. Daniel Panák | Konateľ | 2004-05-27 | 2009-12-22 |
| Ing. Daniel Panák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-05-27 | 2009-12-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Forgáč
Daniel Panák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
SÚKROMNÁ GEODÉZIA TRENČÍN, s.r.o.RPO
Sídlo
Piaristická 273/21
Vznik
2004-05-27 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36335924RPO
DIČ
2021840106FS
IČ DPH
SK2021840106 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK1211110000001411000018FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36335924/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36335924/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36335924", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.