SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AGREL s.r.o.

  • IČO36335151
  • DIČ2022338120
  • IČ DPHSK2022338120
  • NACE5210 · Skladovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Skladovanie.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 87/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 14k € Zisk -119k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
14k €
↘ -23.3% YoY
EBITDA · 2025
-117k €
Čistý zisk · 2025
-119k €
Aktíva spolu
2.73mil. €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 87/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
87 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 343k 686k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 14k € -117k € -119k € 2.73 mil. € RUZ závierka
2024 18k € 210k € 152k € 3.15 mil. € RUZ závierka
2023 212k € 90k € 3.51 mil. € RUZ závierka
2022 945k € 500k € 378k € 3.65 mil. € RUZ závierka
2021 724k € -25k € -25k € 3.75 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby14 tis. €18 tis. €945 tis. €724 tis. €804 tis. €
EBITDA-117 tis. €210 tis. €212 tis. €500 tis. €-25 tis. €252 tis. €
EBITDA marža-859.9 %1179.4 %52.9 %-3.4 %31.4 %
Čistý zisk-119 tis. €152 tis. €90 tis. €378 tis. €-25 tis. €-132 tis. €
Aktíva spolu2.73 M €3.15 M €3.51 M €3.65 M €3.75 M €3.58 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jiří Marcín
Od 2022-08-06
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Leško
Od 2022-05-26
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Leško
Od 2010-11-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Sandra Alvarez Konateľ 2018-10-01 2019-02-14
Sandra Alvarez Konateľ 2018-10-01 2018-12-03
Ing. Dušan Veliký Konateľ 2012-10-22 2015-06-18
Ing. Dušan Veliký Konateľ 2012-10-22 2015-06-10
Ing. Jiří Marcín Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-10-12 2022-08-05
Ing. Jiří Marcín Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-09-13 2012-10-11
Ing. Jozef Leško Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2012-09-13 2022-05-25
Ing. Jiří Marcín Konateľ 2012-08-28 2015-06-18
Ing. Jiří Marcín Konateľ 2012-08-28 2015-06-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jiří Marcín
od 2018-03-29
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGREL s.r.o.RPO
Sídlo
Strojnícka 14
Vznik
2004-05-01 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36335151RPO
DIČ
2022338120FS
IČ DPH
SK2022338120 · aktívneFS
NACE
5210 · Skladovanie
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK3702000000003068934751FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-06-18 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. TN02560 750k €
2015-07-17 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o zriadení záložného práva k hnuteľným veciam 5233/15 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGREL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
2016-11-22
Okresný súd Prešov v právnej veci povolenej reštrukturalizácie dlžníka: AGREL s.r.o., so sídlom Strojnícka 14, 080 06 Prešov, IČO: 36 335 151, správcom ktorého je Mgr. Bc. Marek Figura, so sídlom kancelárie Puškinova 16, 080 01 Prešov, o návrhu dlžníka na potvrdenie reštrukturalizačného plánu, takto
bankruptcy
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36335151/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36335151/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36335151",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →