SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MŠK Púchov s.r.o.

  • IČO36332500
  • DIČ2021774557
  • IČ DPHSK2021774557
  • NACE9311 · Prevádzka šport.zar.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2004, so sídlom v Púchov, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka šport.zar., 164 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit C · 67/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 478k € Zisk -135k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
478k €
↘ -13.6% YoY
EBITDA · 2025
25k €
Čistý zisk · 2025
-135k €
Aktíva spolu
2.07mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
164
Σ 1.2 mil. €
Kredit
C· 67/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
67 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 201k 401k 608k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 478k € 25k € -135k € 2.07 mil. € RUZ závierka
2024 553k € 152k € 11k € 1.23 mil. € RUZ závierka
2023 344k € 104k € -28k € 1.14 mil. € RUZ závierka
2022 277k € 23k € -120k € 1.23 mil. € RUZ závierka
2021 149k € 173k € 18k € 1.31 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby478 tis. €553 tis. €344 tis. €277 tis. €149 tis. €177 tis. €
EBITDA25 tis. €152 tis. €104 tis. €23 tis. €173 tis. €210 tis. €
EBITDA marža5.3 %27.4 %30.2 %8.4 %116.2 %119.2 %
Čistý zisk-135 tis. €11 tis. €-28 tis. €-120 tis. €18 tis. €49 tis. €
Aktíva spolu2.07 M €1.23 M €1.14 M €1.23 M €1.31 M €1.39 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IL
Člen dozorného orgánu
Ing. Lucia Pružinská
Od 2023-03-08
MM
Člen dozorného orgánu
Mgr. Miroslav Bučko
Od 2023-03-08
MP
Člen dozorného orgánu
Mgr. Peter Bílik
Od 2023-03-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Štefan Ondrička Konateľ 2016-06-22
Mgr. Angela Lazorová Člen dozorného orgánu 2021-12-10 2023-03-08
Mgr. Angela Lazorová Člen dozorného orgánu 2021-12-10 2023-04-17
Mgr. Miroslav Bučko Člen dozorného orgánu 2019-03-13 2023-03-08
Mgr. Miroslav Bučko Člen dozorného orgánu 2019-03-13 2023-04-17
Mgr. Peter Bílik Člen dozorného orgánu 2019-03-13 2023-03-08
Mgr. Peter Bílik Člen dozorného orgánu 2019-03-13 2023-04-17
Rudolf Marman, MBA Člen dozorného orgánu 2019-03-13 2021-10-21
Rudolf Marman, MBA Člen dozorného orgánu 2019-03-13 2021-11-03

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MŠK Púchov s.r.o.RPO
Sídlo
Ul. 1. mája 834/29
Vznik
2004-02-05 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36332500RPO
DIČ
2021774557FS
IČ DPH
SK2021774557 · aktívneFS
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Púchov
Krajina
SK
IBAN
SK1411000000002622703033FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
164 zmlúv 1.2 mil. € celková hodnota 2026-04-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-07-31 Fond na podporu športu Zmluva o príspevku na projekt podpory športu č. Z-2024/002-1 396k €
2025-07-31 Fond na podporu športu Zmluva o príspevku na projekt podpory športu č. Z-2024/002-1 396k €
2024-08-26 Slovenský zväz ľadového hokeja Zmluva o poskytnutí finančného príspevku z NŠP - ZOŠ 15% 38k €
2024-07-01 SFZ Marketing, s.r.o. Zmluva o spolupráci 31k €
2025-04-30 Slovenský zväz ľadového hokeja Zmluva o poskytnutí finančného príspevku na históriu hráča 2025 24k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MŠK Púchov s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36332500/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36332500/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36332500",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →