🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Turá · SK
WOOD PRODUCT, s.r.o.
IČO36332402DIČ2021775063IČ DPHSK2021775063NACE1628EST.2004 · 22r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 96/10010–19 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 96/100
A+
96/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.33mil. €
↘ -7.6% YoY
EBITDA · 2024
270k €
Čistý zisk · 2024
124k €
Aktíva spolu
1.01mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2004
· 22 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
WOOD PRODUCT, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.33 mil. € | 270k € | 124k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.52 mil. € | 271k € | 114k € | 1.01 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 2.53 mil. € | 383k € | 243k € | 736k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.88 mil. € | 196k € | 98k € | 519k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.02 mil. € | 140k € | 69k € | 449k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.33 M € | 2.52 M € | 2.53 M € | 1.88 M € | 1.02 M € | 911 tis. € |
| EBITDA | 270 tis. € | 271 tis. € | 383 tis. € | 196 tis. € | 140 tis. € | 63 tis. € |
| EBITDA marža | 11.6 % | 10.7 % | 15.1 % | 10.4 % | 13.7 % | 6.9 % |
| Čistý zisk | 124 tis. € | 114 tis. € | 243 tis. € | 98 tis. € | 69 tis. € | 27 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.01 M € | 1.01 M € | 736 tis. € | 519 tis. € | 449 tis. € | 333 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2011-07-12 | LESY Slovenskej republiky, š.p., OZ Trenčín | Kúpna zmluva č. 03431107 | 10k € |
| 2011-10-20 | LESY Slovenskej republiky, š.p., OZ Trenčín | Kúpna zmluva č. 03441107 | 8 310 € |
| 2012-03-06 | LESY Slovenskej republiky, š.p., OZ Trenčín | Dodatok č. 1 ku Kúpnej zmluve č. 03411207 | 7 455 € |
| 2012-01-16 | LESY Slovenskej republiky, š.p., OZ Trenčín | Kúpna zmluva č. 03411207 | 4 698 € |
| 2012-04-02 | LESY Slovenskej republiky, š.p., OZ Trenčín | Kúpna zmluva č. 03421207 | 3 870 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IE
Konateľ
Ing. Eva Kuricová
IP
Konateľ
Ing. Peter Kuric
PK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Kuric
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Peter Kuric | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-01-13 | 2023-03-16 |
| Ing. Eva Kuricová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | 2023-03-16 |
| Ing. Eva Kuricová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-08-27 | 2022-05-16 |
| Ing. Peter Kuric | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-12 | 2023-01-12 |
| Peter Kuric | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-12 | 2023-01-12 |
| Ing. Peter Kuric | Konateľ | 2004-01-13 | 2009-11-11 |
| Ing. Peter Kuric | Konateľ | 2004-01-13 | 2014-08-26 |
| Ing. Peter Kuric | Konateľ | 2004-01-13 | 2014-05-09 |
| Ing. Peter Kuric | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2004-01-13 | 2009-11-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
WOOD PRODUCT, s.r.o.RPO
Sídlo
Dibrovova 243/6
Vznik
2004-01-13 · 22 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36332402RPO
DIČ
2021775063FS
IČ DPH
SK2021775063 · aktívneFS
NACE
1628
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Stará Turá
Krajina
SK
IBAN
SK8411000000002941021144FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36332402/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36332402/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36332402", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.