SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 LABANT, spol. s r.o.

  • IČO36331503
  • DIČ2020110917
  • IČ DPHSK2020110917
  • NACE4941 · Nákladná cestná doprava

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Púchov, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 7 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 98/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · transport-land
Tržby · 2025 28.06 mil. € Zisk 331k €
Zamestnanci 150–199 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
28.06mil. €
↗ +32.0% YoY
EBITDA · 2025
3.49mil. €
Čistý zisk · 2025
331k €
Aktíva spolu
13.18mil. €
Zamestnanci
150–199
CRZ zmluvy
7
Σ 243k €
Kredit
A+· 98/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
98 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 85
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 10M 20M 31M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 28.06 mil. € 3.49 mil. € 331k € 13.18 mil. € RUZ závierka
2024 21.25 mil. € 2.71 mil. € -155k € 12.77 mil. € RUZ závierka
2023 19.38 mil. € 2.75 mil. € 485k € 11.39 mil. € RUZ závierka
2022 17.62 mil. € 2.62 mil. € 1.2 mil. € 8.62 mil. € RUZ závierka
2021 8.81 mil. € 743k € 28k € 4.92 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby28.06 M €21.25 M €19.38 M €17.62 M €8.81 M €6.72 M €
EBITDA3.49 M €2.71 M €2.75 M €2.62 M €743 tis. €608 tis. €
EBITDA marža12.4 %12.7 %14.2 %14.9 %8.4 %9 %
Čistý zisk331 tis. €-155 tis. €485 tis. €1.20 M €28 tis. €4 tis. €
Aktíva spolu13.18 M €12.77 M €11.39 M €8.62 M €4.92 M €4.30 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Labant
Od 2022-03-24
JL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Labant
Od 2022-03-24
MC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Chovanec
Od 2022-03-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Martin Chovanec Konateľ 2022-03-01
Andrej Labant Konateľ 2003-11-30
Jozef Labant Konateľ 2003-11-30
Jozef Labant Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-08-12 2022-03-23
Jozef Labant Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-07-19 2014-08-11
Andrej Labant Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2009-11-03 2022-03-23
Andrej Labant Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-11-30 2009-11-02
Andrej Labant Konateľ 2003-11-30 2022-05-16
Jozef Labant Konateľ 2003-11-30 2014-08-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Jozef Labant
od 2025-09-08
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
LABANT, spol. s r.o.RPO
Sídlo
Pod Lachovcom 1203
Vznik
2003-11-30 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36331503RPO
DIČ
2020110917FS
IČ DPH
SK2020110917 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Púchov
Krajina
SK
IBAN
SK0675000000004002206940FS
Bankové účty
6 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
7 zmlúv 243k € celková hodnota 2026-02-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-08-18 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti č. 002/03I03-29-V04/2025 152k €
2026-02-23 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti č. 001/03I03-29-V06/2026 80k €
2025-10-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy 10k €
2025-07-03 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Zmluva o spolupráci pri odstraňovaní prekážok cestnej premávky 0 €
2025-07-03 Národná diaľničná spoločnosť, a.s. Zmluva o odstraňovaní prekážok cestnej premávky 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
LABANT, spol. s r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · transport-land. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36331503/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36331503/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36331503",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →