SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 CARE +, s.r.o.

  • IČO36330990
  • DIČ2020079545
  • NACE8621 · Čin.všeob.lekár.praxe

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Nováky, SK. Pôsobí v odvetví Čin.všeob.lekár.praxe, 14 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 234k € Zisk 92k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
234k €
↗ +2.9% YoY
EBITDA · 2025
146k €
Čistý zisk · 2025
92k €
Aktíva spolu
208k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
14
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 85k 170k 258k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 234k € 146k € 92k € 208k € RUZ závierka
2024 228k € 160k € 104k € 215k € RUZ závierka
2023 226k € 144k € 96k € 237k € RUZ závierka
2022 177k € 105k € 62k € 142k € RUZ závierka
2021 156k € 96k € 56k € 303k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby234 tis. €228 tis. €226 tis. €177 tis. €156 tis. €142 tis. €
EBITDA146 tis. €160 tis. €144 tis. €105 tis. €96 tis. €70 tis. €
EBITDA marža62.1 %70.4 %63.6 %59.3 %61.6 %49.5 %
Čistý zisk92 tis. €104 tis. €96 tis. €62 tis. €56 tis. €35 tis. €
Aktíva spolu208 tis. €215 tis. €237 tis. €142 tis. €303 tis. €263 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marián Goga
Od 2025-05-06
MG
Konateľ
Marián Goga
Od 2025-03-25
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MUDr. Jana Gogová
Od 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
MUDr. Jana Gogová Konateľ 2006-10-02
MUDr. Jana Gogová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-11-14 2022-05-16
Ing. Ivana Lašáková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-28 2006-11-13
Ing. Róbert Lašák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-10-28 2006-11-13
Ing. Vladimír Darmo Konateľ 2003-10-28 2006-11-13
Ing. Vladimír Darmo Konateľ 2003-10-28 2006-10-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
CARE +, s.r.o.RPO
Sídlo
Partizánska 1471/48
Vznik
2003-10-28 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36330990RPO
DIČ
2020079545FS
NACE
8621 · Čin.všeob.lekár.praxe
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nováky
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
14 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-11-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-11-06 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-10-23 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-05-29 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2025-04-29 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
2024-09-27 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CARE +, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36330990/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36330990/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36330990",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →