SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 HERMES GROUP, s. r. o.

  • IČO36330531
  • DIČ2020117110
  • IČ DPHSK2020117110
  • NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2003, so sídlom v Dubnica nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
857k €
↗ +1.3% YoY
EBITDA · 2025
148k €
Čistý zisk · 2025
1.72mil. €
Aktíva spolu
12.52mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 1 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2003
· 23 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 311k 622k 943k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 857k € 148k € 1.72 mil. € 12.52 mil. € RUZ závierka
2024 846k € 299k € 549k € 11.1 mil. € RUZ závierka
2023 846k € 262k € 1.38 mil. € 6.23 mil. € RUZ závierka
2022 817k € 291k € 116k € 4.07 mil. € RUZ závierka
2021 772k € 387k € 214k € 4.31 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby857 tis. €846 tis. €846 tis. €817 tis. €772 tis. €724 tis. €
EBITDA148 tis. €299 tis. €262 tis. €291 tis. €387 tis. €190 tis. €
EBITDA marža17.2 %35.4 %31 %35.6 %50.2 %26.3 %
Čistý zisk1.72 M €549 tis. €1.38 M €116 tis. €214 tis. €26 tis. €
Aktíva spolu12.52 M €11.10 M €6.23 M €4.07 M €4.31 M €4.67 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Hegyi
Od 2022-05-17
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Mitocha
Od 2022-05-17
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Gjabel
Od 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ján Hegyi Konateľ 2003-09-22
Ing. Jozef Mitocha Konateľ 2003-09-22
Ing. Juraj Gjabel Konateľ 2003-09-22
Ing. Jozef Mitocha Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-07-16 2022-05-16
Dušan Herda Konateľ 2003-09-22 2004-07-08
Dušan Herda Konateľ 2003-09-22 2020-06-30
Dušan Herda Konateľ 2003-09-22 2020-07-15
Dušan Herda Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2003-09-22 2020-07-15
Ing. Ján Hegyi Konateľ 2003-09-22 2004-07-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
HERMES GROUP, s. r. o.RPO
Sídlo
Pionierska 423
Vznik
2003-09-22 · 23 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36330531RPO
DIČ
2020117110FS
IČ DPH
SK2020117110 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dubnica nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK0311110000001401781009FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 1 € celková hodnota 2026-03-06 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2013-10-02 Fakultná nemocnica Trenčín Darovacia zmluva 5 000 €
2014-04-30 Nemocnica s poliklinikou Ilava, n. o. Zmluva o nájme obytnej miestnosti č. 33/2014-IL 290 €
2014-04-02 Nemocnica s poliklinikou Ilava, n. o. Zmluva o nájme obytnej miestnosti č. 32/2014-IL 290 €
2017-03-13 Nemocnica s poliklinikou Ilava, n. o. Zmluva o nájme obytnej miestnosti č. 43/2017-IL 250 €
2012-02-03 Fakultná nemocnica Trenčín Nájomná zmluva 36 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
HERMES GROUP, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36330531/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36330531/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36330531",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →