SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 Spoločnosť Kováč s.r.o.

  • IČO36326666
  • DIČ2020116725
  • IČ DPHSK2020116725
  • NACE2312 · Tvarovanie ploch.skla

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Dubnica nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Tvarovanie ploch.skla, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit F · 19/100 Kritické riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 1.79 mil. € Zisk -203k €
Zamestnanci 25–49 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
1.79mil. €
↘ -17.4% YoY
EBITDA · 2024
21k €
Čistý zisk · 2024
-203k €
Aktíva spolu
1.89mil. €
Zamestnanci
25–49
CRZ zmluvy
1
Σ 8 259 €
Kredit
F· 19/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 9 084 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 34k €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
F
19 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 968k 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 1.79 mil. € 21k € -203k € 1.89 mil. € RUZ závierka
2023 2.16 mil. € 23k € -109k € 2.12 mil. € RUZ závierka
2022 2.67 mil. € 162k € 5 999 € 1.91 mil. € RUZ závierka
2021 2.53 mil. € 197k € 23k € 2.1 mil. € RUZ závierka
2020 2.27 mil. € 66k € -96k € 2.54 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby1.79 M €2.16 M €2.67 M €2.53 M €2.27 M €2.84 M €
EBITDA21 tis. €23 tis. €162 tis. €197 tis. €66 tis. €314 tis. €
EBITDA marža1.2 %1 %6.1 %7.8 %2.9 %11 %
Čistý zisk-203 tis. €-109 tis. €6 tis. €23 tis. €-96 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu1.89 M €2.12 M €1.91 M €2.10 M €2.54 M €2.77 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LK
Konateľ
Libor Kováč
Od 2024-06-10
LT
Konateľ
Lívia Tyborová
Od 2024-06-10
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Kováč
Od 2022-06-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-06-24
Jaroslav Kováč Konateľ 2002-11-25
Milan Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-17 2024-06-18
Peter Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-12-02 2022-06-23
Peter Kováč Konateľ 2017-12-01 2024-06-10
Peter Kováč Konateľ 2017-12-01 2024-06-18
Jaroslav Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-11 2022-06-23
Jozef Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-11 2017-12-01
Milan Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-09-11 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Spoločnosť Kováč s.r.o.RPO
Sídlo
Mladých budovateľov 4025/20
Vznik
2002-11-25 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36326666RPO
DIČ
2020116725FS
IČ DPH
SK2020116725 · aktívneFS
NACE
2312 · Tvarovanie ploch.skla
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dubnica nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK2502000000001689818455FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 8 259 € celková hodnota 2025-12-09 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2014-02-13 Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0713/111 208k €
2025-12-09 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 8 259 €
2015-03-03 Ministerstvo hospodárstva SR Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci č. KAHR-111SP-1201/0713/111/ZZ01 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Spoločnosť Kováč s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36326666/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36326666/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36326666",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →