🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Petržalka · SK
RIDEPRO s. r. o.
IČO36326046DIČ2020183561IČ DPHSK2020183561NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.EST.2002 · 24r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · D · 40/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky · 282 firiem zdieľa adresu
BonitaD · 40/100
D
40/100
Zvýšené riziko · odporúčaný rozšírený monitoring.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
133k €
↘ -11.5% YoY
EBITDA · 2024
4 744 €
Čistý zisk · 2024
-9 981 €
Aktíva spolu
2.56mil. €
Zamestnanci
2
Kredit
D· 40/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
54k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
282 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
40 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RIDEPRO s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 133k € | 4 744 € | -9 981 € | 2.56 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 150k € | 29k € | 13k € | 2.34 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 300k € | 101k € | 52k € | 2.23 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 271k € | -67k € | -75k € | 1.68 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 321k € | 109k € | 78k € | 1.4 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 133 tis. € | 150 tis. € | 300 tis. € | 271 tis. € | 321 tis. € | 177 tis. € |
| EBITDA | 5 tis. € | 29 tis. € | 101 tis. € | -67 tis. € | 109 tis. € | 28 tis. € |
| EBITDA marža | 3.6 % | 19.4 % | 33.7 % | -24.7 % | 33.9 % | 15.6 % |
| Čistý zisk | -10 tis. € | 13 tis. € | 52 tis. € | -75 tis. € | 78 tis. € | 16 tis. € |
| Aktíva spolu | 2.56 M € | 2.34 M € | 2.23 M € | 1.68 M € | 1.40 M € | 1.08 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rastislav Olejník
RO
Konateľ
Rastislav Olejník
JJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslav Jamrich
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jaroslav Jamrich | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-01-20 | 2022-11-07 |
| Jaroslav Jamrich | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-25 | 2016-01-19 |
| Jaroslav Jamrich | Konateľ | 2002-10-25 | 2026-03-05 |
| Jaroslav Jamrich | Konateľ | 2002-10-25 | 2022-05-16 |
| Jaroslav Jamrich | Konateľ | 2002-10-25 | 2026-02-16 |
| Kristína Jamrichová | Konateľ | 2002-10-25 | 2016-01-19 |
| Kristína Jamrichová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2002-10-25 | 2016-01-19 |
| Kristína Jamrichová | Konateľ | 2002-10-25 | 2015-12-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
RIDEPRO s. r. o.RPO
Sídlo
Budatínska 16A
Vznik
2002-10-25 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36326046RPO
DIČ
2020183561FS
IČ DPH
SK2020183561 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
IBAN
SK1511000000002624724786FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36326046/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36326046/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36326046", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.