SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Compliments s. r. o.

  • IČO36324191
  • DIČ2021672004
  • IČ DPHSK2021672004
  • NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Senec, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 95/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 7 577 € Zisk -8 038 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
7 577 €
↘ -88.7% YoY
EBITDA · 2025
-4 903 €
Čistý zisk · 2025
-8 038 €
Aktíva spolu
109k €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 69k 138k 210k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 7 577 € -4 903 € -8 038 € 109k € RUZ závierka
2024 67k € 14k € 8 487 € 123k € RUZ závierka
2023 90k € 6 260 € 2 314 € 133k € RUZ závierka
2022 129k € 7 277 € 5 334 € 162k € RUZ závierka
2021 191k € 17k € 15k € 148k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby8 tis. €67 tis. €90 tis. €129 tis. €191 tis. €127 tis. €
EBITDA-5 tis. €14 tis. €6 tis. €7 tis. €17 tis. €1 tis. €
EBITDA marža-64.7 %20.4 %7 %5.6 %8.9 %1 %
Čistý zisk-8 tis. €8 tis. €2 tis. €5 tis. €15 tis. €1 tis. €
Aktíva spolu109 tis. €123 tis. €133 tis. €162 tis. €148 tis. €132 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

KM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Machovičová
Od 2022-05-25
KM
Konateľ
Katarína Machovičová
Od 2014-09-03
KM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Machovičová
Od 2014-09-18
Do 2022-05-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Róbert Pážik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-03-01 2014-09-17
Jozef Hamaj Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-03-01 2014-09-17
Jozef Hamaj Konateľ 2007-02-23 2014-09-03
Jozef Hamaj Konateľ 2007-02-23 2014-09-17
Ing. Róbert Pážik Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-06-14 2007-02-28
Ing. Róbert Pážik Konateľ 2002-06-14 2014-09-03
Ing. Róbert Pážik Konateľ 2002-06-14 2014-09-17

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Compliments s. r. o.RPO
Sídlo
Bernolákova 1193/2
Vznik
2002-06-14 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36324191RPO
DIČ
2021672004FS
IČ DPH
SK2021672004 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Senec
Krajina
SK
IBAN
SK4411000000002943459377FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Compliments s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36324191/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36324191/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36324191",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →