SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AGRODULOV s.r.o.

  • IČO36324141
  • DIČ2021610382
  • IČ DPHSK2021610382
  • NACE0161 · Služ.súvis.s pestovaním

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Dulov, SK. Pôsobí v odvetví Služ.súvis.s pestovaním, 10 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
287k €
↘ -5.7% YoY
EBITDA · 2024
54k €
Čistý zisk · 2024
4 560 €
Aktíva spolu
348k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
10
Σ 23k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 140 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 111k 221k 335k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 287k € 54k € 4 560 € 348k € RUZ závierka
2023 305k € 45k € -514 € 372k € RUZ závierka
2022 279k € 66k € 26k € 293k € RUZ závierka
2021 167k € 46k € 16k € 220k € RUZ závierka
2020 158k € 44k € 14k € 179k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby287 tis. €305 tis. €279 tis. €167 tis. €158 tis. €176 tis. €
EBITDA54 tis. €45 tis. €66 tis. €46 tis. €44 tis. €76 tis. €
EBITDA marža18.9 %14.6 %23.8 %27.6 %28 %43.3 %
Čistý zisk5 tis. €-514 €26 tis. €16 tis. €14 tis. €46 tis. €
Aktíva spolu348 tis. €372 tis. €293 tis. €220 tis. €179 tis. €207 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Staňo
Od 2024-04-27
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tibor Staňo
Od 2024-04-27
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Milan Staňo
Od 2024-04-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Tibor Staňo Konateľ 2023-08-08
Ing. Milan Staňo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-17
Ing. Milan Staňo Konateľ 2002-03-01
Ing. Milan Staňo Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-06-03 2022-05-16
Ing. Milan Staňo Konateľ 2002-03-01 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AGRODULOV s.r.o.RPO
Sídlo
403
Vznik
2002-06-03 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36324141RPO
DIČ
2021610382FS
IČ DPH
SK2021610382 · aktívneFS
NACE
0161 · Služ.súvis.s pestovaním
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dulov
Krajina
SK
IBAN
SK1511110000001247547010FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
10 zmlúv 23k € celková hodnota 2025-11-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-12-20 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o spolupráci č. 20/2021/CR 4 722 €
2025-11-15 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č. SPZ2025/01229 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 3 730 €
2024-06-15 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.DRR2024/00532 o poskytnutí dotácie na prvovýrobu 3 364 €
2020-12-14 Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum Zmluva o poskytnutí služby č. 20/2020/CR 3 332 €
2022-10-18 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2022/01772 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 2 933 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AGRODULOV s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36324141/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36324141/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36324141",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →