SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.

  • IČO36322792
  • DIČ2020080172
  • IČ DPHSK2020080172
  • NACE2212

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2002, so sídlom v Dolné Vestenice, SK. Pôsobí v odvetví 2212, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 114.84 mil. € Zisk -1.82 mil. €
Zamestnanci 500–999 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
114.84mil. €
↘ -9.6% YoY
EBITDA · 2024
2.56mil. €
Čistý zisk · 2024
-1.82mil. €
Aktíva spolu
63.02mil. €
Zamestnanci
500–999
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2002
· 24 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 46M 92M 140M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 114.84 mil. € 2.56 mil. € -1.82 mil. € 63.02 mil. € RUZ závierka
2023 127.03 mil. € 4.2 mil. € -1.07 mil. € 64.74 mil. € RUZ závierka
2022 121.01 mil. € 7.45 mil. € 2.02 mil. € 65.12 mil. € RUZ závierka
2021 108.19 mil. € 8.31 mil. € 3.3 mil. € 63.11 mil. € RUZ závierka
2020 98.49 mil. € 9.1 mil. € 3.85 mil. € 63.1 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby114.84 M €127.03 M €121.01 M €108.19 M €98.49 M €100.11 M €
EBITDA2.56 M €4.20 M €7.45 M €8.31 M €9.10 M €17.03 M €
EBITDA marža2.2 %3.3 %6.2 %7.7 %9.2 %17 %
Čistý zisk-1.82 M €-1.07 M €2.02 M €3.30 M €3.85 M €10.53 M €
Aktíva spolu63.02 M €64.74 M €65.12 M €63.11 M €63.10 M €68.83 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Konateľ
Ing. Miroslav Plevák
Od 2026-02-18
VE
Konateľ
Victor Ernesto Flores Romero
Od 2025-12-18
Konateľ
Ing. Ľuboš Krivošík
Od 2024-06-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jaroslav Kocian Konateľ 2023-10-19 2024-06-10
Jaroslav Kocian Konateľ 2023-10-19 2024-07-15
Ing. Ľubomír Kováčik Konateľ 2023-01-01 2026-03-20
Ing. Ľubomír Kováčik Konateľ 2023-01-01 2026-02-18
Dr. Francesca de Risi Konateľ 2022-03-01 2023-02-20
Dr. Francesca de Risi Konateľ 2022-03-01 2023-01-01
Joseph Emmi Konateľ 2021-01-04 2022-03-01
Joseph Emmi Konateľ 2021-01-04 2022-04-28
Raik Caramel Konateľ 2017-11-13 2021-05-27

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Gumárenská 395/19
Vznik
2002-03-12 · 24 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36322792RPO
DIČ
2020080172FS
IČ DPH
SK2020080172 · aktívneFS
NACE
2212
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dolné Vestenice
Krajina
SK
IBAN
SK1211110000006627398021FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 0 € celková hodnota 2022-09-27 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-09-27 Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín Zmluva o poskytovaní praktického vyučovania č. 46/2022/E 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ContiTech Vibration Control Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36322792/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36322792/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36322792",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →