SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ZKN METAL s.r.o.
- IČO36320196
- DIČ2020116230
- IČ DPHSK2020116230
- NACE2553
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Dubnica nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví 2553, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
2.1mil. €
↘ -4.0% YoY
EBITDA · 2024
695k €
Čistý zisk · 2024
370k €
Aktíva spolu
1.84mil. €
Zamestnanci
10–19
EU projekty
1
Σ 400k €
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.1 mil. € | 695k € | 370k € | 1.84 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 2.19 mil. € | 532k € | 220k € | 2.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.05 mil. € | 1.28 mil. € | 846k € | 2.36 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.51 mil. € | 580k € | 311k € | 1.65 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.15 mil. € | 258k € | 49k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.10 M € | 2.19 M € | 4.05 M € | 2.51 M € | 1.15 M € | 1.17 M € |
| EBITDA | 695 tis. € | 532 tis. € | 1.28 M € | 580 tis. € | 258 tis. € | 119 tis. € |
| EBITDA marža | 33 % | 24.3 % | 31.7 % | 23.1 % | 22.6 % | 10.2 % |
| Čistý zisk | 370 tis. € | 220 tis. € | 846 tis. € | 311 tis. € | 49 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.84 M € | 2.16 M € | 2.36 M € | 1.65 M € | 1.07 M € | 1.17 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ZH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zuzana Habšudová
ZH
Konateľ
Zuzana Habšudová
KČ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Katarína Černušková
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Natália Černušková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | — |
| Katarína Černušková | Konateľ | 2019-11-04 | — |
| Natália Černušková | Konateľ | 2019-11-04 | — |
| Peter Černuška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | 2024-10-03 |
| Peter Černuška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-05-06 | 2022-05-16 |
| Katarína Černušková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-11-30 | 2022-10-07 |
| Natália Černušková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-11-30 | 2022-05-16 |
| Peter Černuška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-11-30 | 2020-05-05 |
| Zuzana Habšudová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-11-30 | 2020-05-05 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Katarína Černušková
Natália Černušková
Peter Černuška
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
ZKN METAL s.r.o.RPO
Sídlo
Štúrova 1528
Vznik
2001-08-30 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36320196RPO
DIČ
2020116230FS
IČ DPH
SK2020116230 · aktívneFS
NACE
2553
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dubnica nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK0402000000003829389058FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2019-01-29 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o zriadení záložného práva na hnuteľné veci | 276k € |
| 2018-01-15 | Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v zastúpení Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku | 200k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ZKN METAL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36320196/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36320196/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36320196", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →