SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JUNONA, s.r.o.

  • IČO36319589
  • DIČ2021604420
  • NACE4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2001, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Sprostr.obch.s rozl.tov..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 83/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 31k € Zisk 3 115 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
31k €
↘ -12.9% YoY
EBITDA · 2025
3 568 €
Čistý zisk · 2025
3 115 €
Aktíva spolu
20k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 83/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
83 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 13k 25k 39k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 31k € 3 568 € 3 115 € 20k € RUZ závierka
2024 35k € 2 401 € 1 940 € 16k € RUZ závierka
2023 29k € 460 € 300 € 14k € RUZ závierka
2022 33k € 477 € 318 € 14k € RUZ závierka
2021 33k € 492 € 332 € 14k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby31 tis. €35 tis. €29 tis. €33 tis. €33 tis. €38 tis. €
EBITDA4 tis. €2 tis. €460 €477 €492 €506 €
EBITDA marža11.7 %6.8 %1.6 %1.4 %1.5 %1.3 %
Čistý zisk3 tis. €2 tis. €300 €318 €332 €347 €
Aktíva spolu20 tis. €16 tis. €14 tis. €14 tis. €14 tis. €13 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Pavlíček
Od 2023-01-10
JP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jaroslava Pavlíčková
Od 2022-05-17
JP
Konateľ
Ján Pavlíček
Od 2006-06-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jaroslava Pavlíčková Konateľ 2001-08-06
Ján Pavlíček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-08 2023-01-09
Ján Pavlíček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-08-08 2013-08-07
Alena Pavlíčková Konateľ 2001-08-06 2006-08-07
Alena Pavlíčková Konateľ 2001-08-06 2004-09-29
Alena Pavlíčková Konateľ 2001-08-06 2006-06-08
Alena Pavlíčková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-08-06 2006-08-07
Ján Pavlíček Konateľ 2001-08-06 2004-09-29
Ján Pavlíček Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-08-06 2006-08-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JUNONA, s.r.o.RPO
Sídlo
Turecká ulica 2218/18
Vznik
2001-08-06 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36319589RPO
DIČ
2021604420FS
NACE
4619 · Sprostr.obch.s rozl.tov.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JUNONA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36319589/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36319589/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36319589",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →