🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Myjava · SK

TOP KRAFT s. r. o.

IČO36317209DIČ2020189600IČ DPHSK2020189600NACE4683EST.2001 · 25r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 95/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 95/100
A+
95/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
19k €
↗ +7.8% YoY
EBITDA · 2025
19k €
Čistý zisk · 2025
692k €
Aktíva spolu
3.69mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 95/100
Vznik
2001
· 25 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TOP KRAFT s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 14k 28k 42k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 19k € 19k € 692k € 3.69 mil. € RUZ závierka
2024 18k € 18k € 95k € 3.13 mil. € RUZ závierka
2023 18k € 18k € 445k € 3.17 mil. € RUZ závierka
2022 18k € 18k € 452k € 2.85 mil. € RUZ závierka
2021 38k € 37k € 259k € 2.54 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby19 tis. €18 tis. €18 tis. €18 tis. €38 tis. €18 tis. €
EBITDA19 tis. €18 tis. €18 tis. €18 tis. €37 tis. €18 tis. €
EBITDA marža98.2 %100 %100 %98.4 %98.5 %100 %
Čistý zisk692 tis. €95 tis. €445 tis. €452 tis. €259 tis. €230 tis. €
Aktíva spolu3.69 M €3.13 M €3.17 M €2.85 M €2.54 M €2.53 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2015-03-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvorenia pracovných miest v regióne Nové Mesto nad Váhom a Myjava podľa § 54 ods. 1 písm. f) 0 €
2015-03-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dohoda o poskytnutí príspevku na podporu vytvorenia pracovného miesta v prvom pravidelne platenom zamestnaní podľa § 51a 0 €
2014-12-01 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dodatok k Dohode o poskytnutí finančného príspevku na podporu zamestnávania ZUoZ podľa §50 zákona č.5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti v znení neskorších predpisov 0 €
2014-10-06 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom Dodatok č.1 k Dohode č.21/§50a/PS/2014 o poskytnutí finančného príspevkuna podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa §50 zákona č.5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov 0 €
2014-09-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom DOHODA č. 21/§ 50/PS/2014 o poskytnutí FP na podporu zamestnávania znevýhodneného uchádzača o zamestnanie podľa § 50 zákona č. 5/2004 Z. z. 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ŠB
Konateľ
Štefan Bunčiak
Od 2022-05-17
ŠB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Bunčiak
Od 2022-05-17
ŠB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Bunčiak
Od 2004-06-03
Do 2022-05-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Štefan Bunčiak Konateľ 2001-03-05 2022-05-16
Štefan Bunčiak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2001-03-05 2004-06-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TOP KRAFT s. r. o.RPO
Sídlo
Priemyselná 9050/1
Vznik
2001-03-05 · 25 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36317209RPO
DIČ
2020189600FS
IČ DPH
SK2020189600 · aktívneFS
NACE
4683
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Myjava
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36317209/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36317209/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36317209",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.