SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 MediCom Software s.r.o.

  • IČO36314005
  • DIČ2021535087
  • IČ DPHSK2021535087
  • NACE6210

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Púchov, SK. Pôsobí v odvetví 6210.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 98/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.71 mil. € Zisk 851k €
Zamestnanci 10–19 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.71mil. €
↗ +4.1% YoY
EBITDA · 2025
1.11mil. €
Čistý zisk · 2025
851k €
Aktíva spolu
2.11mil. €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 98/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
98 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 620k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.71 mil. € 1.11 mil. € 851k € 2.11 mil. € RUZ závierka
2024 1.64 mil. € 1.07 mil. € 862k € 3.61 mil. € RUZ závierka
2023 1.51 mil. € 1.02 mil. € 816k € 2.73 mil. € RUZ závierka
2022 1.39 mil. € 932k € 736k € 1.48 mil. € RUZ závierka
2021 1.32 mil. € 859k € 660k € 1.61 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.71 M €1.64 M €1.51 M €1.39 M €1.32 M €1.40 M €
EBITDA1.11 M €1.07 M €1.02 M €932 tis. €859 tis. €955 tis. €
EBITDA marža64.8 %64.9 %67 %66.8 %65.3 %68.3 %
Čistý zisk851 tis. €862 tis. €816 tis. €736 tis. €660 tis. €735 tis. €
Aktíva spolu2.11 M €3.61 M €2.73 M €1.48 M €1.61 M €1.23 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IV
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Vladimír Kováč
Od 2022-05-17
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Kováč
Od 2000-08-17
IV
Konateľ
Ing. Vladimír Kováč
Od 2000-08-17
Do 2005-03-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vladimír Kováč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-08-17 2022-05-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Vladimír Kováč
od 2021-08-26
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
MediCom Software s.r.o.RPO
Sídlo
Pod Zábrehom 1585/63
Vznik
2000-08-17 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36314005RPO
DIČ
2021535087FS
IČ DPH
SK2021535087 · aktívneFS
NACE
6210
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Púchov
Krajina
SK
IBAN
SK0883200000001200066236FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2011-12-31 CPLDZ Košice Licenčná zmluva 708 €
2013-12-05 CPLDZ Košice Zmluva o dielo o spacovaní bezpečnostného projektu 96 €
2013-09-12 Detský domov v Prešove Zmluva o dielo 0 €
2013-01-21 Psychiatrická liečebňa, Sučany Licenčná zmluva č. 13-0001 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MediCom Software s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36314005/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36314005/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36314005",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 2d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →