AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ Štandardný profil

🇸🇰 UNIKOMAS a.s.

  • IČO36313360
  • DIČ2020115658
  • IČ DPHSK2020115658
  • NACE3832 · Recyklácia tried.mater.

Akciová spoločnosť, registrovaná 2000, so sídlom v Dubnica nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Recyklácia tried.mater..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit B · 70/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 Bez účtovných závierok
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
EBITDA · 2025
-68k €
Čistý zisk · 2025
-69k €
Aktíva spolu
119k €
Zamestnanci
2
Kredit
B· 70/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 338 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
70 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 99k 199k 301k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 -68k € -69k € 119k € RUZ závierka
2024 110k € 33k € 31k € 284k € RUZ závierka
2023 -110k € -111k € 225k € RUZ závierka
2022 32k € -92k € -93k € 228k € RUZ závierka
2021 273k € -726k € -727k € 1.05 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby110 tis. €32 tis. €273 tis. €693 tis. €
EBITDA-68 tis. €33 tis. €-110 tis. €-92 tis. €-726 tis. €155 tis. €
EBITDA marža29.6 %-285.4 %-265.6 %22.4 %
Čistý zisk-69 tis. €31 tis. €-111 tis. €-93 tis. €-727 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu119 tis. €284 tis. €225 tis. €228 tis. €1.05 M €1.77 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Predseda predstavenstva
Ing. Peter Antoš
Od 2025-07-15
LS
člen
Ladislav Szabados
Od 2016-12-14
PP
člen
prof. PhDr. Michal Antoš
Od 2006-06-29

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Vladimír Koník Člen dozorného orgánu 2002-12-05
Prof. PhDr. Michal Antoš, CSc člen 2006-06-29 2017-05-24
Ing. Jozef Sucháň predseda 2004-08-17 2004-07-15
Ing. Peter Antoš člen 2004-08-17 2004-07-15
Ing. Peter Antoš predseda 2004-07-16 2025-07-15
Ing. Peter Antoš predseda 2004-07-16 2022-05-16
Ing. Peter Antoš predseda 2004-07-16 2025-07-23
PhDr. Marcela Antošová člen 2004-07-16 2006-08-10
PhDr. Marcela Antošová člen 2004-07-16 2006-06-29

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Antoš
od 2018-09-20 · do 2026-03-06
Michal Antoš
od 2017-08-01 · do 2018-09-20
Vladimír Koník
od 2017-08-01 · do 2020-10-05
Michal Antoš
od 2017-01-31 · do 2017-08-01
Vladimír Koník
od 2017-01-31 · do 2017-08-01
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
UNIKOMAS a.s.RPO
Sídlo
Lieskovecká cesta 480
Vznik
2000-06-16 · 26 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36313360RPO
DIČ
2020115658FS
IČ DPH
SK2020115658 · aktívneFS
NACE
3832 · Recyklácia tried.mater.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dubnica nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK2802000000001395205151FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
UNIKOMAS a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36313360/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36313360/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36313360",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →