SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 BYTOS - správa bytov PRIEVIDZA, s.r.o.

  • IČO36313009
  • DIČ2021535571
  • IČ DPHSK2021535571
  • NACE6832 · Správa nehnuteľností

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Prievidza, SK. Pôsobí v odvetví Správa nehnuteľností, 21 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
252k €
↗ +1.3% YoY
EBITDA · 2024
5 919 €
Čistý zisk · 2024
1 888 €
Aktíva spolu
8.4mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
21
Σ 8.77 mil. €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 92k 183k 277k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 252k € 5 919 € 1 888 € 8.4 mil. € RUZ závierka
2023 249k € 4 743 € 515 € 8.05 mil. € RUZ závierka
2022 250k € 9 852 € 1 591 € 7.21 mil. € RUZ závierka
2021 216k € 16k € 5 297 € 6.74 mil. € RUZ závierka
2020 223k € 8 994 € 836 € 6.58 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby252 tis. €249 tis. €250 tis. €216 tis. €223 tis. €216 tis. €
EBITDA6 tis. €5 tis. €10 tis. €16 tis. €9 tis. €7 tis. €
EBITDA marža2.3 %1.9 %3.9 %7.6 %4 %3.3 %
Čistý zisk2 tis. €515 €2 tis. €5 tis. €836 €1 tis. €
Aktíva spolu8.40 M €8.05 M €7.21 M €6.74 M €6.58 M €6.43 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ján Dobrovodský
Od 2022-05-11
MD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marcel Dobrovodský
Od 2022-05-11
IJ
Konateľ
Ing. Ján Dobrovodský
Od 2011-01-25

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marcel Dobrovodský Konateľ 2011-01-25
Ing. Ján Dobrovodský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-02-02 2022-05-10
Marcel Dobrovodský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-02-02 2022-05-10
Marcel Dobrovodský Konateľ 2011-01-25 2019-10-14
Ján Dobrovodský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2007-02-23 2011-02-01
Ján Dobrovodský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2005-11-22 2007-02-22
Ján Dobrovodský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2002-07-25 2005-11-21
Ing. Emília Slaninová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-05-30 2002-07-24
Ing. Peter Obertík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-05-30 2002-07-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
BYTOS - správa bytov PRIEVIDZA, s.r.o.RPO
Sídlo
M. Mišíka 42
Vznik
2000-05-30 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36313009RPO
DIČ
2021535571FS
IČ DPH
SK2021535571 · aktívneFS
NACE
6832 · Správa nehnuteľností
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Prievidza
Krajina
SK
IBAN
SK9511000000002628540781FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
21 zmlúv 8.77 mil. € celková hodnota 2026-02-03 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-01-14 Štátny fond rozvoja bývania ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPÚO 914k €
2025-01-03 Štátny fond rozvoja bývania Zmluva o úvere 914k €
2021-07-01 Štátny fond rozvoja bývania ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPÚO 740k €
2021-05-31 Štátny fond rozvoja bývania Zmluva o úvere 740k €
2023-12-08 Štátny fond rozvoja bývania ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA NA SÚČASNÉ A BUDÚCE POHĽADÁVKY FPÚO 734k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BYTOS - správa bytov PRIEVIDZA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36313009/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36313009/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36313009",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 3d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 3d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 3d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →