SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 inSPORTline s.r.o.

  • IČO36311723
  • DIČ2020177082
  • IČ DPHSK2020177082
  • NACE4763 · Maloobch.s audio.nahráv.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2000, so sídlom v Trenčín, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s audio.nahráv..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 51k € Zisk -14k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
51k €
↘ -99.1% YoY
EBITDA · 2025
10k €
Čistý zisk · 2025
-14k €
Aktíva spolu
1.41mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 86/100
Vznik
2000
· 26 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 5M 8M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 51k € 10k € -14k € 1.41 mil. € RUZ závierka
2024 5.83 mil. € 76k € 18k € 2.62 mil. € RUZ závierka
2023 5.57 mil. € 107k € 44k € 2.9 mil. € RUZ závierka
2022 7.39 mil. € 146k € 95k € 3.57 mil. € RUZ závierka
2021 4.94 mil. € 143k € 90k € 3.32 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby51 tis. €5.83 M €5.57 M €7.39 M €4.94 M €4.94 M €
EBITDA10 tis. €76 tis. €107 tis. €146 tis. €143 tis. €143 tis. €
EBITDA marža20.3 %1.3 %1.9 %2 %2.9 %2.9 %
Čistý zisk-14 tis. €18 tis. €44 tis. €95 tis. €90 tis. €90 tis. €
Aktíva spolu1.41 M €2.62 M €2.90 M €3.57 M €3.32 M €3.32 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Lenka Sonnková
Od 2021-11-19
RK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Košťál
Od 2021-11-19
LS
Konateľ
Lenka Sonnková
Od 2019-12-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roman Košťál Konateľ 2019-12-20
Adrián Trška Konateľ 2009-11-18
Roman Košťál Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-02-14 2021-11-18
Lenka Sonnková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-12-31 2021-11-18
Ing. Igor Klocháň Konateľ 2004-12-11 2004-04-19
Roman Košťál Konateľ 2004-04-19 2009-11-18
Roman Košťál Konateľ 2004-04-19 2009-12-15
Ing. Igor Klocháň Konateľ 2000-05-30 2004-12-10
Roman KOŠŤÁL Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2000-03-01 2004-12-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
inSPORTline s.r.o.RPO
Sídlo
Električná 6471
Vznik
2000-03-01 · 26 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36311723RPO
DIČ
2020177082FS
IČ DPH
SK2020177082 · aktívneFS
NACE
4763 · Maloobch.s audio.nahráv.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK0583300000002700304821FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
inSPORTline s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36311723/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36311723/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36311723",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →