SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 APL TREND s.r.o.

  • IČO36306100
  • DIČ2020111984
  • IČ DPHSK2020111984
  • NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Inštalácia priem.stroj..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 97/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.71mil. €
↗ +162.2% YoY
EBITDA · 2024
285k €
Čistý zisk · 2024
206k €
Aktíva spolu
2.1mil. €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A+· 97/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
97 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 982k 2M 3M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.71 mil. € 285k € 206k € 2.1 mil. € RUZ závierka
2023 1.03 mil. € 24k € 3 358 € 795k € RUZ závierka
2022 878k € 24k € 6 115 € 1.21 mil. € RUZ závierka
2021 825k € 29k € 433 € 1.37 mil. € RUZ závierka
2020 1.21 mil. € 50k € 5 454 € 1.23 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.71 M €1.03 M €878 tis. €825 tis. €1.21 M €1.47 M €
EBITDA285 tis. €24 tis. €24 tis. €29 tis. €50 tis. €70 tis. €
EBITDA marža10.5 %2.3 %2.7 %3.6 %4.1 %4.8 %
Čistý zisk206 tis. €3 tis. €6 tis. €433 €5 tis. €15 tis. €
Aktíva spolu2.10 M €795 tis. €1.21 M €1.37 M €1.23 M €1.34 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Ščotka, PhD.
Od 2022-05-17
IP
Konateľ
Ing. Peter Ščotka, PhD.
Od 1998-12-07
IP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Peter Ščotka, PhD.
Od 2015-12-31
Do 2022-05-16

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Peter Ščotka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2011-12-01 2015-12-30
Ladislav Ščotka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-05-23 2011-06-07
Peter Ščotka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2008-05-23 2011-11-30
Ing. Peter Ščotka Konateľ 1998-12-07 2015-12-30
Ladislav Ščotka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-07 2008-05-22
Ladislav Ščotka Konateľ 1998-12-07 1999-03-09
Peter Ščotka Konateľ 1998-12-07 2008-05-22
Peter Ščotka Konateľ 1998-12-07 2011-11-30
Peter Ščotka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-12-07 2008-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Ščotka
od 2017-05-22
Peter Ščotka
od 2017-01-31 · do 2017-05-22
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
APL TREND s.r.o.RPO
Sídlo
Považská Teplá 529
Vznik
1998-12-07 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36306100RPO
DIČ
2020111984FS
IČ DPH
SK2020111984 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK7111110000006626364006FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
4 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-11-26 Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. Zmluva o dielo č. ZoD/24/2019 Dodávka a montáž tieniacej techniky - Jančova 8A 39k €
2018-04-10 Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. Zmluva o dielo č. ZoD/5/2018 Realizácia elektroinštalácie, slaboprúdových rozvodov - štruktúrovanej kabeláže na základe požiadaviek klienta v objekte AC Diplomat Palisády 29, Ba 39k €
2016-06-24 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica Dohoda č. 30/§ 51a/2016 5 154 €
2013-08-15 Železnice Slovenskej republiky Kúpna zmluva 1 777 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
APL TREND s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36306100/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36306100/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36306100",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →