🇸🇰 Akciová spoločnosť · Trenčín · SK

PARDON print, a.s.

IČO36305804DIČ2021421534IČ DPHSK2021421534NACE6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.EST.1998 · 28r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 95/1001 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 95/100
A+
95/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
71k €
↗ +36.4% YoY
EBITDA · 2025
-59k €
Čistý zisk · 2025
-81k €
Aktíva spolu
967k €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 95/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 16 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
95 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PARDON print, a.s. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 26k 51k 78k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 71k € -59k € -81k € 967k € RUZ závierka
2024 52k € 225k € 173k € 1.26 mil. € RUZ závierka
2023 53k € -13k € -32k € 1.06 mil. € RUZ závierka
2022 52k € 16k € 2 503 € 1.05 mil. € RUZ závierka
2021 49k € -17k € -32k € 1.07 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby71 tis. €52 tis. €53 tis. €52 tis. €49 tis. €90 tis. €
EBITDA-59 tis. €225 tis. €-13 tis. €16 tis. €-17 tis. €40 tis. €
EBITDA marža-83.1 %433.6 %-24.3 %30.5 %-34.6 %44.2 %
Čistý zisk-81 tis. €173 tis. €-32 tis. €3 tis. €-32 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu967 tis. €1.26 M €1.06 M €1.05 M €1.07 M €1.15 M €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-04-02 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Dohoda o vzájomnej spolupráci 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DM
Člen dozorného orgánu
Daniela Medová
Od 2023-12-08
FK
Člen dozorného orgánu
František Kolář
Od 2023-12-08
IE
Predseda predstavenstva
Ing. Emília Kouřilová
Od 2023-12-08

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jiří Kouřil Člen predstavenstva 2023-12-08
Ivan Krampl Člen predstavenstva 2023-12-08
Marián Kurák Člen dozorného orgánu 2023-12-08
Mgr. Katarína Jakubík Kuráková Podpredseda predstavenstva 2023-12-08
Ing. Enília Kouřilová Predseda predstavenstva 2023-12-08 2024-01-09
Ing. Jiří Kouřil člen predstavenstva 2019-06-27 2023-12-27
Ing. Jiří Kouřil člen predstavenstva 2019-06-27 2023-12-08
Mgr. Katarína Kuráková podpredseda predstavenstva 2019-06-27 2023-12-27
Mgr. Katarína Kuráková podpredseda predstavenstva 2019-06-27 2023-12-08

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PARDON print, a.s.RPO
Sídlo
Jilemnického 23
Vznik
1998-11-17 · 28 rokov
Právna forma
Akciová spoločnosťRPO
IČO
36305804RPO
DIČ
2021421534FS
IČ DPH
SK2021421534 · aktívneFS
NACE
6820 · Prenájom vlast.nehnuteľ.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčín
Krajina
SK
IBAN
SK1275000000000811025463FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36305804/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36305804/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36305804",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.