SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FAJTH, s.r.o.
- IČO36304158
- DIČ2020111786
- IČ DPHSK2020111786
- NACE4683
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví 4683, 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.1mil. €
↘ -10.7% YoY
EBITDA · 2024
112k €
Čistý zisk · 2024
40k €
Aktíva spolu
1.43mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
8
Σ 22k €
Kredit
A+· 92/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.1 mil. € | 112k € | 40k € | 1.43 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.23 mil. € | 72k € | 12k € | 1.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.59 mil. € | 118k € | 43k € | 1.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.24 mil. € | 96k € | 44k € | 1.54 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 683k € | 7 171 € | -41k € | 1.18 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.10 M € | 1.23 M € | 1.59 M € | 1.24 M € | 683 tis. € | 1.01 M € |
| EBITDA | 112 tis. € | 72 tis. € | 118 tis. € | 96 tis. € | 7 tis. € | 57 tis. € |
| EBITDA marža | 10.2 % | 5.9 % | 7.4 % | 7.8 % | 1 % | 5.7 % |
| Čistý zisk | 40 tis. € | 12 tis. € | 43 tis. € | 44 tis. € | -41 tis. € | 851 € |
| Aktíva spolu | 1.43 M € | 1.40 M € | 1.54 M € | 1.54 M € | 1.18 M € | 1.29 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
VF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Fajth
VF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Vladimír Fajth
VF
Konateľ
Vladimír Fajth
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Vladimír Fajth | Konateľ | 1998-06-19 | — |
| Vladimír Fajth, ml. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-25 | 2022-12-29 |
| Vladimír Fajth, st | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-25 | 2022-12-29 |
| Vladimír Fajth, ml. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-11-22 | 2022-11-24 |
| Vladimír Fajth, st. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-11-22 | 2022-11-24 |
| Vladimír Fajth | Konateľ | 2016-10-21 | 2022-11-24 |
| Vladimír Fajth , ml. | Konateľ | 2016-10-21 | 2022-12-29 |
| Vladimír Fajth, ml. | Konateľ | 2016-10-21 | 2017-05-28 |
| Emília Fajthová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2010-01-12 | 2016-11-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FAJTH, s.r.o.RPO
Sídlo
Považské Podhradie 328
Vznik
1998-06-19 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36304158RPO
DIČ
2020111786FS
IČ DPH
SK2020111786 · aktívneFS
NACE
4683
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK3911000000002626784440FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-03-20 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 5 053 € |
| 2025-09-24 | Všeobecná zdravotná poisťovňa a.s. | Výmena dlažby pred zadným vstupom - PB | 4 323 € |
| 2023-03-15 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 4 279 € |
| 2022-03-18 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | §60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR | 3 955 € |
| 2021-03-12 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica | Dohoda číslo: 21/11/060/75 | 3 704 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FAJTH, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36304158/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36304158/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36304158", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →