SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 KSK Slovakia s.r.o.

  • IČO36303135
  • DIČ2020111698
  • IČ DPHSK2020111698
  • NACE3320 · Inštalácia priem.stroj.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1998, so sídlom v Považská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Inštalácia priem.stroj..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 4.49 mil. € Zisk 314k €
Zamestnanci 50–99 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
4.49mil. €
↗ +7.8% YoY
EBITDA · 2025
1.43mil. €
Čistý zisk · 2025
314k €
Aktíva spolu
12.57mil. €
Zamestnanci
50–99
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1998
· 28 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 2M 3M 5M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 4.49 mil. € 1.43 mil. € 314k € 12.57 mil. € RUZ závierka
2024 4.16 mil. € 1.66 mil. € 492k € 12.81 mil. € RUZ závierka
2023 3.41 mil. € 753k € -195k € 12.96 mil. € RUZ závierka
2022 4.13 mil. € 1.82 mil. € 907k € 13.34 mil. € RUZ závierka
2021 4.15 mil. € 2.06 mil. € 1.09 mil. € 9.89 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby4.49 M €4.16 M €3.41 M €4.13 M €4.15 M €3.56 M €
EBITDA1.43 M €1.66 M €753 tis. €1.82 M €2.06 M €1.62 M €
EBITDA marža31.9 %39.7 %22.1 %44.1 %49.6 %45.6 %
Čistý zisk314 tis. €492 tis. €-195 tis. €907 tis. €1.09 M €734 tis. €
Aktíva spolu12.57 M €12.81 M €12.96 M €13.34 M €9.89 M €9.18 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jaroslav Ďurkovský
Od 2025-07-03
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Romana Ďurkovská
Od 2025-07-03
Konateľ
Jaroslav Ďurkovský
Od 2021-01-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jaroslav Ďurkovský Konateľ 2010-06-30
Ing. Jaroslav Ďurkovský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-02-17 2025-07-02
Romana Ďurkovská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-02-17 2025-07-02
Romana Ďurkovská Konateľ 2019-03-01 2021-02-16
Romana Ďurkovská Konateľ 2019-03-01 2021-01-27
Romana Ďurkovská Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2014-09-24 2021-02-16
Ing. Jaroslav Ďurkovský Konateľ 2010-06-30 2025-07-02
Ing. Miroslav Ďurkovský Konateľ 2009-10-15 2021-01-27
Ing. Miroslav Ďurkovský Konateľ 2009-10-15 2021-02-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
KSK Slovakia s.r.o.RPO
Sídlo
Šebešťanová 256
Vznik
1998-04-28 · 28 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36303135RPO
DIČ
2020111698FS
IČ DPH
SK2020111698 · aktívneFS
NACE
3320 · Inštalácia priem.stroj.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Považská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK2109000000000360180025FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KSK Slovakia s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36303135/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36303135/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36303135",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →