SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Jecture Slovakia, s. r. o.
- IČO36297984
- DIČ2020174827
- IČ DPHSK2020174827
- NACE3250 · Výroba lekár.nástrojov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Trenčianske Stankovce, SK. Pôsobí v odvetví Výroba lekár.nástrojov, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Important
Príloha · mfg-medical-devices
Tržby · 2025
19.41 mil. €
Zisk 2.95 mil. €
Zamestnanci
200–249
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
19.41mil. €
↗ +32.7% YoY
EBITDA · 2025
5.31mil. €
Čistý zisk · 2025
2.95mil. €
Aktíva spolu
25.1mil. €
Zamestnanci
200–249
CRZ zmluvy
6
Σ 4 530 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19.41 mil. € | 5.31 mil. € | 2.95 mil. € | 25.1 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 14.63 mil. € | 4.84 mil. € | 2.59 mil. € | 21.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 12.19 mil. € | 3.52 mil. € | 1.38 mil. € | 18.47 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 12.78 mil. € | 4.5 mil. € | 2.21 mil. € | 14.88 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 10.89 mil. € | 3.97 mil. € | 1.76 mil. € | 14.1 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 19.41 M € | 14.63 M € | 12.19 M € | 12.78 M € | 10.89 M € | 10.06 M € |
| EBITDA | 5.31 M € | 4.84 M € | 3.52 M € | 4.50 M € | 3.97 M € | 3.93 M € |
| EBITDA marža | 27.4 % | 33.1 % | 28.9 % | 35.2 % | 36.5 % | 39 % |
| Čistý zisk | 2.95 M € | 2.59 M € | 1.38 M € | 2.21 M € | 1.76 M € | 1.74 M € |
| Aktíva spolu | 25.10 M € | 21.38 M € | 18.47 M € | 14.88 M € | 14.10 M € | 12.79 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
SH
Konateľ
Stephan Heinrich Schatz
IM
Konateľ
Ing. Martin Šorf, PhD.
HL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Hartmut Lindenau
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Karl - Heinz Lindenau | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-08-28 | 2019-02-05 |
| Olaf Lindenau | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-08-28 | 2020-05-06 |
| Hartmut Lindenau | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-01 | 2007-08-27 |
| Karl - Heinz Lindenau | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-01 | 2007-08-27 |
| Lothar Josef Lindenau | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2007-02-01 | 2020-05-06 |
| Ing. Ján Mareček, CSc. | Konateľ | 2006-08-03 | 2006-04-28 |
| Lothar Josef Lindenau | Konateľ | 2006-08-03 | 2007-01-31 |
| Olaf Lindenau | Konateľ | 2006-07-31 | 2017-08-03 |
| Olaf Lindenau | Konateľ | 2006-07-31 | 2018-09-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Jecture Slovakia, s. r. o.RPO
Sídlo
Johanna Vaillanta 3047/4
Vznik
1997-09-02 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36297984RPO
DIČ
2020174827FS
IČ DPH
SK2020174827 · aktívneFS
NACE
3250 · Výroba lekár.nástrojov
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Trenčianske Stankovce
Krajina
SK
IBAN
DE06700400410475477600FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-06-26 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 108k € |
| 2014-02-25 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0603/01 | 86k € |
| 2026-02-20 | Slovenská technická univerzita v Bratislave | Darovacia zmluva č. 0401/0039/26 | 1 680 € |
| 2022-03-07 | Slovenská technická univerzita v Bratislave | Darovacia zmluva č. 0401/0013/22 | 1 000 € |
| 2024-12-05 | Slovenská technická univerzita v Bratislave | Darovacia zmluva č. 0401/0130/24 | 800 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
ImportantKlasifikácia subjektu
Jecture Slovakia, s. r. o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · mfg-medical-devices. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36297984/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36297984/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36297984", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →