SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FIMAD, s.r.o.
- IČO36297844
- DIČ2020114492
- IČ DPHSK2020114492
- NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Dubnica nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr., 12 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
3.91 mil. €
Zisk -155k €
Zamestnanci
50–99
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
3.91mil. €
↗ +0.3% YoY
EBITDA · 2025
149k €
Čistý zisk · 2025
-155k €
Aktíva spolu
3.7mil. €
Zamestnanci
50–99
CRZ zmluvy
12
Σ 3 029 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.91 mil. € | 149k € | -155k € | 3.7 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 3.9 mil. € | 330k € | 42k € | 3.31 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.15 mil. € | 406k € | 81k € | 3.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4.66 mil. € | 305k € | 38k € | 3.27 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 3.29 mil. € | 601k € | 14k € | 3.53 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 3.91 M € | 3.90 M € | 5.15 M € | 4.66 M € | 3.29 M € | 3.58 M € |
| EBITDA | 149 tis. € | 330 tis. € | 406 tis. € | 305 tis. € | 601 tis. € | 963 tis. € |
| EBITDA marža | 3.8 % | 8.5 % | 7.9 % | 6.5 % | 18.3 % | 26.9 % |
| Čistý zisk | -155 tis. € | 42 tis. € | 81 tis. € | 38 tis. € | 14 tis. € | 27 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.70 M € | 3.31 M € | 3.32 M € | 3.27 M € | 3.53 M € | 3.46 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MF
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miloš Figúr
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Anton Figúr
ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Dušan Figúr
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Anton Figúr | Konateľ | 1997-08-04 | — |
| Ing. Dušan Figúr | Konateľ | 1997-08-04 | — |
| Miloš Figúr | Konateľ | 1997-08-04 | — |
| Anton Figúr | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-01-17 | 2024-11-07 |
| Miloš Figúr | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-17 | 2024-11-28 |
| Ing. Anton Figúr | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-03 | 2022-05-16 |
| Ing. Dušan Figúr | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-03 | 2022-05-16 |
| Miloš Figúr | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-11-03 | 2022-05-16 |
| Anton Figúr | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-09-29 | 2023-01-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Anton Figúr
Dušan Figúr
Miloš Figúr
Anton Figúr
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
FIMAD, s.r.o.RPO
Sídlo
Lieskovec 584/10
Vznik
1997-08-04 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36297844RPO
DIČ
2020114492FS
IČ DPH
SK2020114492 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Dubnica nad Váhom
Krajina
SK
Web
IBAN
SK0202000000003305490251FS
Bankové účty
7 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2014-01-23 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU ČÍSLO ZMLUVY: KaHR-111SP-1201/0692/90 | 1.1 mil. € |
| 2014-04-16 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 108k € |
| 2024-07-16 | Obec Kameničany | Darovacia zmluva | 750 € |
| 2022-10-13 | Dulov | Zmluva o zabezpečení reklamy č. 001/2019 | 600 € |
| 2025-09-10 | Obec Dulov | Zmluva o reklame a propagačnej činnosti | 400 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FIMAD, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36297844/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36297844/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36297844", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →