SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 TERRAFONS, s.r.o.

  • IČO36295698
  • DIČ2020990356
  • NACE9329 · Ost.zábav,voľnočas.čin.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 1997, so sídlom v Prievidza, SK. Pôsobí v odvetví Ost.zábav,voľnočas.čin., 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 97/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 49k € Zisk 20k €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
49k €
↗ +0.3% YoY
EBITDA · 2024
24k €
Čistý zisk · 2024
20k €
Aktíva spolu
149k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
3
Σ 3 040 €
Kredit
A+· 97/100
Vznik
1997
· 29 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
97 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 18k 36k 54k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 49k € 24k € 20k € 149k € RUZ závierka
2023 49k € 17k € 15k € 126k € RUZ závierka
2022 42k € 18k € 15k € 117k € RUZ závierka
2021 34k € 15k € 12k € 106k € RUZ závierka
2020 40k € 20k € 16k € 98k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby49 tis. €49 tis. €42 tis. €34 tis. €40 tis. €39 tis. €
EBITDA24 tis. €17 tis. €18 tis. €15 tis. €20 tis. €14 tis. €
EBITDA marža48.8 %35.4 %42.3 %45.7 %49 %34.9 %
Čistý zisk20 tis. €15 tis. €15 tis. €12 tis. €16 tis. €10 tis. €
Aktíva spolu149 tis. €126 tis. €117 tis. €106 tis. €98 tis. €86 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JC
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
JUDr. Ctibor Stacha
Od 2023-03-10
RB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
RNDr. Beata Stachová
Od 2022-05-17
RB
Konateľ
RNDr. Beata Stachová
Od 2004-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
JUDr. Ctibor Stacha Konateľ 1997-05-02
Ing. Dušan Vrablica Konateľ 2004-07-20 2004-05-17
JUDr. Ctibor Stacha Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-20 2023-03-09
MUDr. Ján Hrdý Konateľ 2004-07-20 2004-05-17
MUDr. Jozef Jamrich Konateľ 2004-07-20 2004-05-17
RNDr. Beata Stachová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2004-07-20 2022-05-16
RNDr. Beata Stachová Konateľ 2004-05-17 2022-05-16
Ing. Dušan Vrablica Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-09-29 2004-07-19
JUDr. Ctibor Stacha Spoločník v.o.s. / s.r.o. 1998-09-29 2004-07-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
TERRAFONS, s.r.o.RPO
Sídlo
Košovská 1
Vznik
1997-05-02 · 29 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36295698RPO
DIČ
2020990356FS
NACE
9329 · Ost.zábav,voľnočas.čin.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Prievidza
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 3 040 € celková hodnota 2025-03-01 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-03-01 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava Dodatok č. 4 k Zmluve o podnájme č. 191/SSV/2022 2 188 €
2024-06-24 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava DODATOK č. 3 k Zmluve o podnájme nebytových priestorov zo dňa 24.06.2022 uzatvorenej podľa zákona č. 116/1990 Zb. o nájme a podnájme nebytových priestorov v znení neskorších predpisov a podľa zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších 853 €
2023-12-22 Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava Dodatok č. 2k Zmluve o podnájme nebytových priestorov zo dňa 24.06.2022 uzatvorenej podľa zákona č. 116/1990 Zb. o nájme a podnájme nebytových priestorov v znení neskorších predpisov a podľa zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších p 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TERRAFONS, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36295698/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36295698/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36295698",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →