SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 WIDO s.r.o.
- IČO36290581
- DIČ2022166113
- IČ DPHSK2022166113
- NACE4712
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - Dúbravka, SK. Pôsobí v odvetví 4712.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 85/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
336k €
Zisk 8 109 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
336k €
↗ +7.7% YoY
EBITDA · 2025
13k €
Čistý zisk · 2025
8 109 €
Aktíva spolu
326k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 336k € | 13k € | 8 109 € | 326k € | RUZ závierka |
| 2024 | 312k € | 16k € | 8 262 € | 353k € | RUZ závierka |
| 2023 | 381k € | 20k € | 8 988 € | 359k € | RUZ závierka |
| 2022 | 497k € | 27k € | 15k € | 385k € | RUZ závierka |
| 2021 | 513k € | 50k € | 29k € | 362k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 336 tis. € | 312 tis. € | 381 tis. € | 497 tis. € | 513 tis. € | 549 tis. € |
| EBITDA | 13 tis. € | 16 tis. € | 20 tis. € | 27 tis. € | 50 tis. € | 37 tis. € |
| EBITDA marža | 3.9 % | 5.2 % | 5.3 % | 5.4 % | 9.8 % | 6.7 % |
| Čistý zisk | 8 tis. € | 8 tis. € | 9 tis. € | 15 tis. € | 29 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 326 tis. € | 353 tis. € | 359 tis. € | 385 tis. € | 362 tis. € | 268 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IL
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ladislav Kapacska
IL
Konateľ
Ing. Ladislav Kapacska
LK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ladislav Kapacska
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Roman Machala | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-10-18 | 2023-10-31 |
| Ladislav Kapacska | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-02-17 | 2022-10-17 |
| Roman Machala | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2011-02-17 | 2022-10-17 |
| Ing. Ladislav Kapacska | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-04-05 | 2011-02-16 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
WIDO s.r.o.RPO
Sídlo
Saratovská 5-7
Vznik
2006-04-05 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36290581RPO
DIČ
2022166113FS
IČ DPH
SK2022166113 · aktívneFS
NACE
4712
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - Dúbravka
Krajina
SK
IBAN
SK0711000000002925904692FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
WIDO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36290581/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36290581/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36290581", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →