SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Abred s.r.o.

  • IČO36290041
  • DIČ2022159810
  • IČ DPHSK2022159810
  • NACE8001

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 8001.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 46 € Zisk -3 339 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
46 €
↘ -100.0% YoY
EBITDA · 2024
-2 600 €
Čistý zisk · 2024
-3 339 €
Aktíva spolu
38k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 1362 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 228k 455k 690k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 46 € -2 600 € -3 339 € 38k € RUZ závierka
2023 213k € 16k € 1 296 € 54k € RUZ závierka
2022 339k € 25k € 7 660 € 100k € RUZ závierka
2021 386k € 32k € 14k € 114k € RUZ závierka
2020 627k € 14k € 4 180 € 158k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby46 €213 tis. €339 tis. €386 tis. €627 tis. €625 tis. €
EBITDA-3 tis. €16 tis. €25 tis. €32 tis. €14 tis. €32 tis. €
EBITDA marža-5652.2 %7.5 %7.3 %8.4 %2.2 %5.1 %
Čistý zisk-3 tis. €1 tis. €8 tis. €14 tis. €4 tis. €15 tis. €
Aktíva spolu38 tis. €54 tis. €100 tis. €114 tis. €158 tis. €147 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Alena Mátušová
Od 2022-06-25
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ján Vodenský
Od 2022-06-25
MJ
Konateľ
Mgr. Ján Vodenský
Od 2006-04-01

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Alena Mátušová Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-20 2022-06-24
PhDr., Mgr. Juraj Vodenský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-01-01 2017-09-19
Juraj Vodenský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-01 2016-12-31
Mgr. Ján Vodenský Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-01 2022-06-24

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Abred s.r.o.RPO
Sídlo
Račianska 88 B
Vznik
2006-04-01 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36290041RPO
DIČ
2022159810FS
IČ DPH
SK2022159810 · aktívneFS
NACE
8001
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1302000000002564054257FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Abred s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36290041/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36290041/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36290041",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →