🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · SK
DIAMOND Dental Clinic, s.r.o.
IČO36289639DIČ2022168412NACE8623 · Zubná lekárska praxEST.2006 · 20r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/1002 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 33 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
155k €
↘ -1.0% YoY
EBITDA · 2024
54k €
Čistý zisk · 2024
25k €
Aktíva spolu
233k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
33 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
80
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DIAMOND Dental Clinic, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 155k € | 54k € | 25k € | 233k € | RUZ závierka |
| 2023 | 156k € | 58k € | 30k € | 204k € | RUZ závierka |
| 2022 | 149k € | 65k € | 42k € | 183k € | RUZ závierka |
| 2021 | 149k € | 54k € | 32k € | 117k € | RUZ závierka |
| 2020 | 132k € | 39k € | 21k € | 79k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 155 tis. € | 156 tis. € | 149 tis. € | 149 tis. € | 132 tis. € | 171 tis. € |
| EBITDA | 54 tis. € | 58 tis. € | 65 tis. € | 54 tis. € | 39 tis. € | 56 tis. € |
| EBITDA marža | 34.8 % | 37.1 % | 43.9 % | 36.1 % | 29.8 % | 32.7 % |
| Čistý zisk | 25 tis. € | 30 tis. € | 42 tis. € | 32 tis. € | 21 tis. € | 33 tis. € |
| Aktíva spolu | 233 tis. € | 204 tis. € | 183 tis. € | 117 tis. € | 79 tis. € | 99 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-06-25 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-06-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-05-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2022-04-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
MDDr. Iveta Dimitrievski Fintorová
IJ
Konateľ
Ing. Jana Fintorová, PhD.
MI
Konateľ
MDDr. Iveta Dimitrievski Fintorová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ivan Fintor | Konateľ | 2014-08-01 | 2018-05-28 |
| Ivan Fintor | Konateľ | 2014-08-01 | 2018-05-10 |
| MDDr. Iveta Fintorová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2014-01-21 | 2021-07-01 |
| MDDr. Iveta Fintorová | Konateľ | 2013-10-29 | 2021-07-01 |
| MUDr. Nadežda Hrušovská | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2009-09-10 | 2014-01-20 |
| Ing. Juraj Hrušovský | Konateľ | 2006-03-31 | 2009-09-09 |
| Ing. Juraj Hrušovský | Konateľ | 2006-03-31 | 2014-01-08 |
| Ing. Juraj Hrušovský | Konateľ | 2006-03-31 | 2014-01-20 |
| MUDr. Nadežda Hrušovská | Konateľ | 2006-03-31 | 2014-01-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (1)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
DIAMOND Dental Clinic, s.r.o.RPO
Sídlo
Fatranská 12
Vznik
2006-03-31 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36289639RPO
DIČ
2022168412FS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nitra
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36289639/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36289639/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36289639", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.