SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Abiset s.r.o.

  • IČO36289141
  • DIČ2022154332
  • IČ DPHSK2022154332
  • NACE6290

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Malacky, SK. Pôsobí v odvetví 6290, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
719k €
↗ +26.1% YoY
EBITDA · 2024
29k €
Čistý zisk · 2024
21k €
Aktíva spolu
321k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 878 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-12
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 261k 522k 790k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 719k € 29k € 21k € 321k € RUZ závierka
2023 570k € 50k € 42k € 264k € RUZ závierka
2022 426k € -17k € -26k € 242k € RUZ závierka
2021 351k € 12k € -1 051 € 240k € RUZ závierka
2020 303k € 17k € 607 € 231k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby719 tis. €570 tis. €426 tis. €351 tis. €303 tis. €400 tis. €
EBITDA29 tis. €50 tis. €-17 tis. €12 tis. €17 tis. €25 tis. €
EBITDA marža4.1 %8.8 %-4 %3.4 %5.6 %6.2 %
Čistý zisk21 tis. €42 tis. €-26 tis. €-1 tis. €607 €7 tis. €
Aktíva spolu321 tis. €264 tis. €242 tis. €240 tis. €231 tis. €241 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Rudolf Tellár
Od 2022-08-23
IJ
Konateľ
Ing. Jaroslav Orgoň
Od 2022-05-31
GP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gabriel Puškáč
Od 2022-05-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Jaroslav Orgoň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-24
Ing. Rudolf Tellár Konateľ 2006-05-31
Gabriel Puškáč Konateľ 2006-04-03
Ing. Jaroslav Orgoň Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-09 2022-05-23
Ing. Rudolf Tellár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-06-09 2022-08-22
Ing. Jaroslav Orgoň konateľ 2006-05-31 2022-08-22
Ing. Rudolf Tellár konateľ 2006-05-31 2022-08-22
Ing. Rudolf Tellár konateľ 2006-05-31 2022-11-29
Gabriel Puškáč Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-04-11 2022-05-23

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Abiset s.r.o.RPO
Sídlo
Bernolákova 1A
Vznik
2006-04-03 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36289141RPO
DIČ
2022154332FS
IČ DPH
SK2022154332 · aktívneFS
NACE
6290
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Malacky
Krajina
SK
IBAN
SK0883300000002901493534FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 878 € celková hodnota 2024-08-05 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-05-09 Mestská časť Bratislava-Petržalka NZ 09-42-2023 garáž Rovnianková Abiset s.r.o 804 €
2024-08-05 Mestská časť Bratislava-Petržalka Dodatok č. 1 k nájomnej zmluve - Abiset s.r.o 74 €
2020-05-18 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky Dohoda č. 20/02/54E/1051 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“- Opatrenie č.3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Abiset s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36289141/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36289141/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36289141",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 3d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 3d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 3d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →