SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 FLEX REAL, s.r.o.

  • IČO36288888
  • DIČ2022171558
  • IČ DPHSK2022171558
  • NACE4764 · Maloob.so šport.potreb.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Dunajská Streda, SK. Pôsobí v odvetví Maloob.so šport.potreb..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 85/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 111k € Zisk -16k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
111k €
↘ -12.7% YoY
EBITDA · 2024
4 971 €
Čistý zisk · 2024
-16k €
Aktíva spolu
144k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 85/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
85 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 46k 92k 140k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 111k € 4 971 € -16k € 144k € RUZ závierka
2023 127k € 7 458 € -12k € 199k € RUZ závierka
2022 121k € 5 653 € -3 331 € 142k € RUZ závierka
2021 84k € -4 609 € -14k € 146k € RUZ závierka
2020 102k € 8 224 € -2 457 € 138k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby111 tis. €127 tis. €121 tis. €84 tis. €102 tis. €98 tis. €
EBITDA5 tis. €7 tis. €6 tis. €-5 tis. €8 tis. €4 tis. €
EBITDA marža4.5 %5.9 %4.7 %-5.5 %8.1 %4.6 %
Čistý zisk-16 tis. €-12 tis. €-3 tis. €-14 tis. €-2 tis. €2 tis. €
Aktíva spolu144 tis. €199 tis. €142 tis. €146 tis. €138 tis. €127 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

BG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Beáta Gányovicsová
Od 2022-05-18
BG
Konateľ
Beáta Gányovicsová
Od 2006-03-28
BG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Beáta Gányovicsová
Od 2006-03-28
Do 2022-05-17

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Peter Gányovics Konateľ 2006-03-28 2020-09-30
Peter Gányovics Konateľ 2006-03-28 2020-10-12
Peter Gányovics Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2006-03-28 2020-10-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
FLEX REAL, s.r.o.RPO
Sídlo
Cukrovarská 142/5
Vznik
2006-03-28 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36288888RPO
DIČ
2022171558FS
IČ DPH
SK2022171558 · aktívneFS
NACE
4764 · Maloob.so šport.potreb.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Dunajská Streda
Krajina
SK
IBAN
SK9575000000004005580356FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-03-30 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda D O H O D A číslo: 21/04/54E/680 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FLEX REAL, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36288888/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36288888/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36288888",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →