SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Condor trade SR, s. r. o.
- IČO36288705
- DIČ2022165552
- IČ DPHSK2022165552
- NACE2522
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Veľký Meder, SK. Pôsobí v odvetví 2522.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
D · 46/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
565k €
↘ -40.7% YoY
EBITDA · 2024
47k €
Čistý zisk · 2024
4 762 €
Aktíva spolu
489k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
D· 46/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 711 €
Dlh zdravotnej poisťovne
2 020 €
Dlh sociálnej poisťovne
17k €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
46 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 565k € | 47k € | 4 762 € | 489k € | RUZ závierka |
| 2023 | 951k € | 45k € | 1 192 € | 428k € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.15 mil. € | 67k € | 25k € | 374k € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.52 mil. € | 42k € | 2 817 € | 664k € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.22 mil. € | 51k € | 12k € | 495k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 565 tis. € | 951 tis. € | 1.15 M € | 1.52 M € | 1.22 M € | 888 tis. € |
| EBITDA | 47 tis. € | 45 tis. € | 67 tis. € | 42 tis. € | 51 tis. € | 37 tis. € |
| EBITDA marža | 8.3 % | 4.7 % | 5.9 % | 2.8 % | 4.2 % | 4.1 % |
| Čistý zisk | 5 tis. € | 1 tis. € | 25 tis. € | 3 tis. € | 12 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 489 tis. € | 428 tis. € | 374 tis. € | 664 tis. € | 495 tis. € | 424 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Konateľ
Ing. Ivan Uharček
BK
Konateľ
Blažej Kameniczky
BK
Konateľ
Blažej Kameniczky
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Ivan Uharček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-18 | 2023-05-10 |
| Ing. Ivan Uharček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-06-15 | 2022-05-17 |
| Juraj Buday | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-28 | 2016-06-14 |
| Juraj Buday | Konateľ | 2006-03-28 | 2016-06-14 |
| Juraj Buday | Konateľ | 2006-03-28 | 2016-05-25 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Condor trade SR, s. r. o.RPO
Sídlo
Komárňanská 58
Vznik
2006-03-28 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36288705RPO
DIČ
2022165552FS
IČ DPH
SK2022165552 · aktívneFS
NACE
2522
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Veľký Meder
Krajina
SK
IBAN
SK8375000000004028635241FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Condor trade SR, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36288705/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36288705/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36288705", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →