🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Zlatná na Ostrove · SK

A grafic s.r.o.

IČO36287466DIČ2022155553IČ DPHSK2022155553NACE7112 · Inžinierske čin,poraden.EST.2006 · 20r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 99/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 369 firiem zdieľa adresu
BonitaA+ · 99/100
A+
99/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
97k €
↘ -8.4% YoY
EBITDA · 2025
-4 191 €
Čistý zisk · 2025
-7 706 €
Aktíva spolu
115k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 369 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 100
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 60
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
A grafic s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 38k 77k 116k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 97k € -4 191 € -7 706 € 115k € RUZ závierka
2024 106k € 37k € 30k € 127k € RUZ závierka
2023 74k € 21k € 16k € 103k € RUZ závierka
2022 32k € 3 177 € -77 € 69k € RUZ závierka
2021 34k € 5 147 € -583 € 70k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby97 tis. €106 tis. €74 tis. €32 tis. €34 tis. €74 tis. €
EBITDA-4 tis. €37 tis. €21 tis. €3 tis. €5 tis. €17 tis. €
EBITDA marža-4.3 %34.9 %28.8 %10 %15.4 %22.6 %
Čistý zisk-8 tis. €30 tis. €16 tis. €-77 €-583 €10 tis. €
Aktíva spolu115 tis. €127 tis. €103 tis. €69 tis. €70 tis. €72 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 0 € celková hodnota 2025-04-22 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-22 KN SMART SERVIS, a.s. Zmluva o dielo 0 €
2024-08-01 Obec Vrbová nad Váhom Zmluva na vypracovanie projektovej dokumentácie 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Attila Balogh
Od 2022-05-23
IA
Konateľ
Ing. Attila Balogh
Od 2006-03-22
IA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Attila Balogh
Od 2006-03-22
Do 2022-05-22

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
A grafic s.r.o.RPO
Sídlo
131
Vznik
2006-03-22 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36287466RPO
DIČ
2022155553FS
IČ DPH
SK2022155553 · aktívneFS
NACE
7112 · Inžinierske čin,poraden.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Zlatná na Ostrove
Krajina
SK
IBAN
SK0456000000003818829003FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/36287466/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/36287466/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "36287466",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.