SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 CREDOS s.r.o.
- IČO36284700
- DIČ2022145587
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2006, so sídlom v Bratislava, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin..
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
E · 38/100
Vysoké riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2019
82k €
Zisk -3 336 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2019
82k €
↘ -22.1% YoY
EBITDA · 2019
7 499 €
Čistý zisk · 2019
-3 336 €
Aktíva spolu
127k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 38/100
Vznik
2006
· 20 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
10k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
13 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
38 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
100
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 82k € | 7 499 € | -3 336 € | 127k € | RUZ závierka |
| 2018 | 105k € | -1 492 € | -11k € | 82k € | RUZ závierka |
| 2017 | 82k € | 43k € | 24k € | 106k € | RUZ závierka |
| 2016 | 83k € | 28k € | 14k € | 94k € | RUZ závierka |
| 2015 | 131k € | 29k € | 15k € | 97k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 82 tis. € | 105 tis. € | 82 tis. € | 83 tis. € | 131 tis. € | 51 tis. € |
| EBITDA | 7 tis. € | -1 tis. € | 43 tis. € | 28 tis. € | 29 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | 9.2 % | -1.4 % | 52.8 % | 34.1 % | 22 % | 23.9 % |
| Čistý zisk | -3 tis. € | -11 tis. € | 24 tis. € | 14 tis. € | 15 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 127 tis. € | 82 tis. € | 106 tis. € | 94 tis. € | 97 tis. € | 24 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DG
Konateľ
David Gabriel Ioan
MS
Konateľ
Martin Suchý
MS
Konateľ
Martin Suchý
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Anton Bobek | Konateľ | 2006-03-10 | 2020-04-21 |
| Anton Bobek | Konateľ | 2006-03-10 | 2020-06-15 |
| Anton Bobek | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-10 | 2020-06-15 |
| Mgr. Andrea Bobeková | Konateľ | 2006-03-10 | 2020-06-15 |
| Mgr. Andrea Bobeková | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2006-03-10 | 2020-06-15 |
| Mgr. Andrea Bobeková | Konateľ | 2006-03-10 | 2020-04-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (1)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
CREDOS s.r.o.RPO
Sídlo
Bajkalská 18/A
Vznik
2006-03-10 · 20 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
36284700RPO
DIČ
2022145587FS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
CREDOS s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/36284700/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/36284700/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "36284700", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →